Specialista na prodej po telefonu – nabídka práce

Nabídka práce.
Jste spolehlivá a zodpovědná osoba s dobrými komunikačními dovednostmi a ochotou učit se novým věcem? Máte už nějaké zkušenosti s prodejem po telefonu? Vlastníte notebook (nebo PC) a sluchátka s mikrofonem? Pokud říkáte ano, určitě se vám bude líbit tato nabídka. Brněnská marketingová agentura Manatec s.r.o. hledá do svého kolektivu specialisty na prodej po telefonu. Práce z domova na živnost. Komunikace bude probíhat na dálku formou videokonference.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • prodej reklamy na portálech Seznam.cz a Idnes.cz firmám po celé republice.

  • základní znalosti práce na PC (Google tabulky, e-mailová komunikace),
  • vlastní notebook (nebo PC), internet a sluchátka s mikrofonem,
  • není třeba mít velké zkušenosti s prodejem po telefonu, ale předpoklady pro tuto práci jsou nezbytné,
  • výbornou komunikaci a pozitivní přístup,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • ochotu učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • práci na živnost,
  • pracovní dobu přizpůsobenou vašim možnostem (min. 20 hod týdně Po – Pá v čase od 8 do 16 hod),
  • zaškolení zdarma,
  • pravidelné konzultace a podpora,
  • možnost práce z domova,
  • ohodnocení formou provizí z prodeje reklamy.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.