Specialista kmenových dat s němčinou – nabídka práce

Personální agentura Randstad s. r. o. hledá pro svého klienta specialistu kmenových dat s dobrou znalostí němčiny – slovem i písmem. Jedná se o zadávání a kontrolu dat, práce v programu SAP, komunikaci v německém jazyce a další administrativní práce. Uchazeč by měl kromě němčiny ovládat MS office, zejména Excel. Předchozí praxe v systému SAP vítaná. Zaměstnavatel nabízí jako benefit týden dovolené navíc, stravenky, firemní mateřskou školu a flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova (3-4x týdně).

Náplň práce:

  • administrativa v účetnictví či nákupu,
  • kontrola a zadávání dat,
  • práce v systému SAP,
  • telefonická a emailová komunikace v němčině.

Požadují:

  • znalost němčiny na mírně pokročilé úrovni,
  • znalost práce na PC – Word, Excel.

Výhodou:

  • znalost práce v SAP,
  • předchozí zkušenost v oblasti zákaznické podpory a administrativy.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • volný pracovní čas,
  • práci z domu (3-4 dny v týdnu),
  • 5 týdnů dovolené,
  • další benefity nefinančního charakteru.

Nabídka je platná do 06.06. 2020

Pro více informací použijte následující odkaz:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrativní pracovníky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.