E-commerce retailer na částečný úvazek – nabídka práce

Hodil by se vám částečný úvazek, ve které uplatníte své technické naladění či dobrou znalost angličtiny, a zároveň vám bude profesně i osobnostně vyhovovat pracovat samostatně bez každodenní kontroly nadřízených a odkudkoliv na světě (klidně z chalupy na Vysočině nebo z pláže od moře)? Pokud dokážete pracovat efektivně, umíte se soustředit na výsledky a umíte rešeršovat data, která potřebujete, můžete začít pracovat jako E-commerce retailer. Práce je vhodná i pro juniory a začátečníky v oboru.

Náplň práce:

  • vyhledávání potenciálních zákazníků,
  • zpracovávání seznamu potenciálních zájemců.

Požadují:

  • znalost práce na PC,
  • schopnost vyhledávat informace,
  • dobré jazykové znalosti – ovládání angličtiny.

Výhodou:

  • zkušenost s databázemi, např. HubSpot,
  • znalost obchodních systémů, např. Apollo.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pracovní motivace,
  • nadšení pro práci,
  • zodpovědný přístup.

Nabízejí:

  • částečný pracovní úvazek – práce na 2-3 hod.,
  • možnost pracovat z domova nebo odkudkoliv,
  • práci i pro juniory v oboru,
  • plat 300 Kč/hod.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.