Renault Twitch Tournament o 400 000 Kč je v plném proudu

Joystick na online hraní.

Pokud máte rádi rychlá kola, říjnové a listopadové večery vám přinesou zajímavé zpestření. Odstartoval totiž Renault Twitch Tournament, na němž se představí nejznámější streameři ve středoevropském prostoru! České a slovenské hvězdy společně na jedné startovní čáře, v banku je připraveno hned 400 tisíc korun! Akce probíhá každou neděli od 19:00, jsou na ni srdečně zváni všichni milovníci online závodění. Nestačí jen držet nohu na plynu, vítězové budou potřebovat i podporu svých fanoušků.

 

Kdo je na startovní listině?

Jsou to streameři, které ve vodách tuzemského internetu zná snad naprosto každý. Agraelus, Herdyn, Czechcloud, Restt a Haiset. Přesně to je pětice, která nebude chybět na startovní listině závodů Renault Twitch Cupu.

Gamingový turnaj probíhá už od 12. října 2023, velkolepé finále bude na programu 20. listopadu. Pokud máte rádi závodní hry, postupně si projdete celou jejich historii. Zaplesá srdce pamětníků, kteří proseděli desítky hodin za volanty svých PC a konzolí.

Zapojit se může každý, pokud se na vás usměje štěstí v soutěži a trefíte vítěze jízdy ve Wreckfestu, dočkáte se skvělých cen. Tato soutěž startuje už 24. října, nezapomeňte si proto co nejdříve tipnout!

 

Známá automobilová značka Renault často pořádá takové akce, té příští byste se mohli zúčastnit i vy.

 

Připraveno je přes 30 závodníků

Více než tři desítky jmen, to je startovní listina, která vypadá skoro jako ve Formuli 1! Závodění bude probíhat na platformě Twitch, postupně se podíváte na Forzu Horizon 5, Trackmanii, Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged a Wreckfest. Na závěr čeká ještě jedno dostaveníčko v populární hře Forza Horizon. Pár bouraček nesmí nikoho rozhodit, zvláště ve Wreckfestu čeká krále českého internetu pořádná výzva! Netradiční arkádové tratě, které vedou ulicemi měst i půdami obytných domů v Hot Wheels a originální zábava v Trackmanii, kde vozy atakují rychlostní rekordy 21. století. Nechte si chutnat, vždyť vůně benzínu je všude kolem!

 

Vydělávat lze i hraním her

Pokud máte svou oblíbenou hru, stačí, když s ní seznámíte všechny na svém profilu. Ukažte, jak se to hraje, zkoušejte nové taktiky, nasaďte vtipný komentář a divácký ohlas se brzy dostaví! Jestli vám rodiče říkali, že tohle hraní nebude nikdy k ničemu, možná se trochu spletli. Stačí jen vědět, jak své dovednosti správně uplatnit a začít můžete ještě dnes!

 

Tento turnaj o 400 000 Kč je zatím dostupný pouze pro streamery (přečtěte si také článek Jak se stát streamerem a co všechno obnáší tato práce). V budoucnu by mohl být podobný turnaj pro všechny vášnivé hráče.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply