Recenze na Trendaro.cz – kolik si můžete vydělat na této stránce?

Se stránkou Trendaro si můžete přilepšit pár drobných.

Vyplňovat dotazníky, testovat videa, plakáty nebo nové produkty a získávat za to zajímavé finanční ohodnocení. Přesně to je žhavým trendem moderní doby a dá se očekávat, že v budoucnu popularita takových přivýdělků ještě naroste. Každý má své osobité názory a může díky nim zlepšovat poskytování různých služeb nebo vyvíjet nové produkty. A přirozeně za to dostat také nějakou odměnu. Kolik si můžete vydělat právě na stránce Trendaro? Jde o seriózní společnost nebo podvod? V této recenzi se dozvíte odpovědi na všechny vaše otázky.

 

Co je to Trendaro?

Jak již bylo naznačeno v úvodu, jde o webový portál, který umožňuje běžným lidem vydělat si nějaké drobné ke své práci, škole či důchodu. Náplní vaší práce nebude nic jiného než vyplňovat dotazníky, testovat různá videa, nápady, nebo hodnotit nové produkty. Váš názor je důležitý, díky němu budou různé společnosti schopny zlepšovat kvalitu svých produktů.

 

Úvodní stránka společnosti Trendaro.cz, na níž je prasátko, symbol spoření.

 

Grafika je velmi přehledná, dominuje v ní bílá barva

Když je bílá jemně doplněná tyrkysovou nebo odstíny černé, značí to už samo o sobě design, v němž se dobře zorientujete za několik málo minut. Všechno funguje poměrně jednoduše, a pokud máte s podobnými portály zkušenost, bude to jedině výhodou.

Mezi klienty Trendara se řadí různé firmy, ale třeba také neziskové organizace a vysoké školy, možná se touto formou bude ptát i radnice ve vašem městě, co by bylo třeba zlepšit – takže si na odpovědích dejte určitě záležet.

 

Jak funguje systém odměňování?

Tato část článku vás bude zajímat asi nejvíce. Peníze za vyplňování dotazníků a testování produktů nedostáváte přímo, nýbrž sbíráte prasátka (která mají technicky vzato vlastně hodnotu jedné koruny české). Dotazník je odměněn v závislosti na náročnosti obsahu a času, který bude třeba mu věnovat, 5 až 50 prasátky.

Nelze dopředu garantovat, jak moc budete vytěžováni, závisí to totiž také na vaší předchozí aktivitě, dochvilnosti, výřečnosti a dalších důležitých atributech.

 

Jak to funguje.

 

Někdy nebudou ve hře jenom finance

Ne vždy budou ale odměnou jen symbolická prasátka nebo peníze, protože pokud budete testovat konkrétní produkty, budete si je moci poté ponechat. A i to se přeci vyplatí, že? Mnohdy půjde o hodně užitečné věci do domácnosti, ovšem záleží na konkrétní nabídce.

 

Samozřejmě nebudete k ničemu nuceni, účast v konkrétním výzkumu je stoprocentně dobrovolná a není ničím podmíněna.

 

Určujte nové trendy, otestujte novou drogerii na trhu nebo si zajděte do restaurace a podejte o své návštěvě podrobnější zprávu – účtenku vám pak Trendaro.cz bez problémů proplatí. Ochutnávejte různé dobroty, co se chystají do regálů supermarketů a sdělte výrobci svůj upřímný názor, který bude oceněn – přesně taková brigáda na vás čeká!

Prohlížení videí, návrhy plakátů nebo přímo nápady, které vnesete do projektu jen a jen vy a budou je posuzovat odborníci na danou problematiku, není už jen tohle sám o sobě dobrý pocit? Aktivita na Trendaro je ideální forma přivýdělku nejen pro ženy v domácnosti, kterým se tím podaří zahnat nudu, ale například také pro vysokoškolské studenty, kterým se může hodit každá koruna navíc.

 

Můžete věnovat nastřádané prostředky i na dobrou věc

Pokud nehodláte svou účast v Trendaro zpeněžit a raději pomůžete potřebným, žádný problém! K dispozici můžete dát peníze Lékařům bez hranic nebo podpořit dětské domovy a psí útulky, záleží jen na vás.

 

Kdy si mohu vyplatit vydělané peníze?

Výplatní minimum je 500 prasátek, které vyměníte za rovnou pětistovku. Vyplacení peněz pak proběhne do čtrnácti dnů od vznesení oficiální žádosti, takže lze doporučit jen trpělivost – nazítří ještě nic automaticky nepřijde.

Peníze posílají jen na bankovní účet. Jiná forma výběru peněz zatím není.

 

Výhody systému:

 • Vše je zdarma, nikdy neplatíte žádné vstupné ani měsíční poplatky,
 • možnost přivydělat si nějaké peníze navíc,
 • výdělek vhodný pro kohokoliv od patnácti let,
 • možnost ponechat si testované produkty,
 • přehlednost, na stránce se zorientujete velmi rychle,
 • platba na bankovní účet,
 • možnost darovat své vydělané peníze lidem v nouzi a učinit tak ušlechtilou věc.

 

Nevýhody systému:

 • Poměrně vysoké výplatní minimum v porovnání s jinými společnostmi na průzkum trhu. Peníze si ze systému můžete vybrat až po dosažení hodnoty 500 Kč, což může trvat velmi dlouho,
 • jen jeden způsob výběru peněz ze systému – přes bankovní účet,
 • poměrně málo nabídek, společnost ale teprve začíná, v budoucnu se to může zlepšit.

 

Můj názor a zkušenosti

Do Trendaro jsem se zaregistroval začátkem měsíce dubna, takže jsou to už dva měsíce, co testuji tento systém. Zatím ale v podstatě ani moc není co hodnotit, protože za zmíněné období mi přišlo jen pár nabídek. Jejich počet by se dal spočítat na jedné ruce. Z tohoto důvodu nemohu potvrdit, ani vyvrátit, zda společnost skutečně vyplácí. I když o tom nepochybuji. Stránka Trendaro.cz na mě působí seriózním dojmem.

Problém vidím v tom, že mají nastaveno příliš vysoké výplatní minimum – 500 Kč. Jelikož za jeden dotazník dostanete 5 až 50 Kč, budete muset vyplnit 10 až 100 dotazníků, až následně můžete požádat o výplatu. To může při dnešní chabé nabídce trvat pěkných pár měsíců, klidně možná i rok.

 

Navzdory výše uvedenému tento projekt nezatracuji. Naopak, vím, že začátky bývají vždy těžké, chce to jen trpělivost a nějaký čas. Věřím, že se Trendaro.cz rozběhne a v budoucnu bude těch nabídek mnohem více. Vše bude záležet na zájmu inzerujících firem a samozřejmě na vás.

 

Pár slov na závěr

Účast v programu je možná od patnácti let, uvedete jen základní kontaktní údaje, včetně adresy nebo čísla bankovního konta. Budou je nakonec potřebovat i doručovací společnosti, které vám předají balíček s různými produkty. Samozřejmě, jen pokud se rozhodnete akceptovat takovou nabídku. Pokud ne, nebojte se, nikdo vám nebude nic posílat bez vašeho souhlasu.

 

Pokud neočekáváte miliony a chcete si přivydělat alespoň symbolickou částku, užít si trochu zábavy nebo vyzkoušet novinky na trhu, je Trendaro.cz právě pro vás. Záleží, jak velkou porci času věnujete, tomu pak bude úměrný i váš výdělek.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se stránkou Trendaro? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

4 Responses to “Recenze na Trendaro.cz – kolik si můžete vydělat na této stránce?”

 1. Marek napsal:

  Musím říct, že Trendaro je nejlepší dotazníkový panel s největším výdělkem 🙂

 2. Vlastimil napsal:

  Za rok a půl prvních 500 prasat, výplata do 14 dnů, tak jsem zvědav

 3. Tereza napsal:

  Ještě znám portál na vyplňování placených dotazníků prosebe.cz

Leave a Reply