Psaní článků o zdraví – nabídka práce

Rádi píšete a už máte nějakou zkušenost s publikováním vlastních textů? Pokud si dokážete odpovědět kladně a najdete ve svém volném čase místo na 8 textů měsíčně, mohli byste se stát novým redaktorem pro web zdravezdravi.cz. Z pohodlí domova (nebo odkudkoliv) budete zpracovávat texty v rozsahu 4 normostran, důležitá bude nejen vaše znalost českého jazyka, ale velkou výhodu získáte, pokud jste vzdělaní ve zdravotnickém oboru nebo ovládáte zásady zdravé výživy. Za každý text dostanete 150 Kč.

Náplň práce:

  • psaní textů z oboru zdraví,
  • překládání ze zahraničních zdrojů.

Požadují:

  • bezchybný psaný projev,
  • zkušenost s psaním pro online magazíny,
  • ovládání angličtiny.

Výhodou:

  • vzdělání ve zdravotnickém oboru,
  • znalost principů zdravé výživy.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • zodpovědnost.

  • dlouhodobou flexibilní brigádu bez docházení do kanceláře,
  • odměnu 150 Kč za zpracovaný úkol, výplatu jednou za měsíc,
  • nástup dle vašich možností.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.fajn-brigady.cz/brigady/ostatni/ostrava/3325732-redaktor-pro-portal-o-zdravi/

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Viz také další volné pracovní příležitosti pro redaktory, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.