Recenze na Survimo.com – kolik se dá přivydělat?

Jak si přivydělat se Survimo dotazníky.

Nabízejí možnost vydělat si peníze vyplňováním dotazníků. Řeč je o stránce Survimo.com/cz. Tento portál na mě vyskočil jako reklama na Google. Hned mě zaujal. Věnuji se vyplňování průzkumů už nějaký ten rok. Pracuji pro několik firem. Je to docela fajn práce, která vám ovšem nenahradí klasické zaměstnání! Je ideální hlavně na dlouhé chvilky, kdy se nudíte a nemáte nic lepšího na práci. Jednoduše otevřete dotazník z e-mailu a vyplníte jej. Nic složitého.

 

Podobných stránek jako je Survimo.com je na internetu poměrně mnoho, některé jsou lepší, jiné horší. Tento portál má nabízet za vyplnění jednoho dotazníku až 75 Kč, což je fajn částka. Avšak realita bývá často jiná. Je tomu tak i v tomto případě? Pojďme to zjistit.

 

Něco málo o portálu a firmě

Úvodní stránka portálu Survimo.com.

Za portálem Survimo.com/cz stojí dánská firma Opinodo Aps. Na stránce mají uvedenou adresu Svanevej 22, 2. | 2400 Copenhagen NV | Denmark.

Prostřednictvím Google jsem zjistil, že Opinodo je globální mediální společnost, která působí ve více než 140 zemích a každý měsíc přitáhne miliony respondentů. Mezi jednotlivými zeměmi nechybí ani Česko a Slovensko.

 

Opinodo má ve svém portfoliu několik projektů zaměřených na vyplňování dotazníků. Kromě Survimo.com jsou to tyto dva:

Digiopinion.com/cz

Metroopinion.com/cz

 

Všechny tři stránky nabízejí možnost přivydělat si nějaké peníze vyplňováním průzkumů. V této recenzi si však rozebereme hlavně Survimo.com.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Registrace je jednoduchá a zabere jen pár vteřin.

Co je Survimo - informace.

Po otevření stránky Survimo.com byste měli nejprve změnit anglický jazyk na český.

Samotný proces registrace vyžaduje od vás jen 3 věci – e-mail, heslo a potvrzení hesla. E-mail zvolte takový, který pravidelně kontrolujete. Budou vám na něj chodit pozvánky na průzkumy.

Po zaregistrování se budete muset přihlásit na svůj e-mail a aktivovat účet. Následně se přihlásíte na účet použitím e-mailu a hesla. Vyskočí vám krátký formulář, do kterého vyplníte pohlaví, datum narození a PSČ.

 

V administraci účtu budou 3 kolonky – Profil, Průzkumy, Odměny. Jen v krátkosti. V kolonce „Průzkumy“ nejprve nic nenajdete. Dotazníky pro vyplňování budou chodit postupně. Někdy jich za měsíc může přijít 20 a někdy ani jeden. Dost to závisí na tom, jak si vyplníte sekci „Profil“. V ní naleznete 15 témat z různých oblastí – domácnost, zaměstnání, doprava, zájem a koníčky a podobně. Každé téma obsahuje několik otázek, na které můžete, ale nemusíte odpovídat. Všechno je dobrovolné. Každopádně, pokud kolonky nevyplníte, je třeba očekávat nižší počet dotazníků na vyplnění, a tím logicky i nižší výdělek.

V kolonce „Odměny“ naleznete aktuálně dvě možnosti, jak zužitkovat body, které jste získali po vyplnění dotazníku. První z nich lze zaměnit za peníze, které vám do 3 dnů přijdou na internetovou peněženku PayPal. Druhá možnost je získat dárkové karty od Amazonu, virtuální Visa kartu, popřípadě možnost podpořit charitu.

U obou metod výplaty je třeba nasbírat 200 bodů, přičemž 1 bod se rovná 1 Kč. Výplatní minimum je tedy poměrně vysoké, ale pokud budete dostávat spoustu dotazníků, určitě jej splníte velmi brzy.

 

Jak to funguje.

 

Kolik se dá vydělat?

Za necelý měsíc jsem dostal do e-mailu pouze 3 pozvánky na průzkum, přičemž dohromady jsem za jejich vyplnění dostal 4,20 eur (cca 100 Kč). Nestačí to ani na výběr, protože ten můžete udělat, až když přesáhnete hodnotu 200 Kč. Na druhé straně jsem nevyplňoval profilové dotazníky a ani další osobní údaje. A agentura na své stránce uvádí, že nevypsání profilových dotazníků může znamenat méně pozvánek na průzkumy. Ty profilové dotazníky slouží totiž k tomu, aby agentura mohla lépe zacílit a vybrat správný vzorek respondentů.

Je částka 4,20 eura málo nebo hodně? Nechám k vašemu posouzení. Vzhledem k tomu, že mi to zabralo dohromady asi půlhodinu, to není až tak špatné. V případě, že agenturu Survimo zkombinujete s dalšími agenturami zaměřujícími se na průzkum trhu, může jít o docela solidní přivydělání, které by vám mohlo pomoci při placení za dárky na Vánoce, abyste to nemuseli platit z vlastní kapsy. V článku Seznam průzkumných agentur působících v Česku a na Slovensku naleznete dalších 20 agentur se všemi důležitými informacemi.

 

Na závěr opět dodám, tato forma výdělku na internetu vám přinese malé přilepšení, v žádném případě vám to nenahradí klasické zaměstnání.

Zaregistrovat se můžete zde.

 

Doporučuji přečíst si také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud již máte se zmíněnou společností nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Cením si každého názoru, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply