Recenze na stránku peniaze.online – jde o podvod?

Stránka peniaze.online nevyplácí.

Říkají, že si na jejich stránce můžete přivydělat až 200 eur za den a to jen jednoduchým sdílením vašeho unikátního odkazu svým přátelům a známým. Přitom se nemusíte vy ani vaši přátelé nikam registrovat, nemusíte nic kupovat. Jednoduše stačí, když budete sdílet svůj affiliate odkaz a za každých 100 kliknutí vám mají vyplatit 7 euro. Je to ale skutečně tak? Vyplácí webová stránka peniaze.online reálné peníze nebo se jedná o podvod? V této recenzi se dozvíte odpovědi na všechny své otázky a také, o co vlastně jde.

 

Co je peniaze.online

Jde o online výdělečnou stránku ze Slovenska, která slibuje vydělávání peněz za doporučení. Fungovat to má velmi jednoduše, stačí když se dostanete na jejich web a bez registrace začnete sdílet svůj unikátní odkaz svým přátelům. Za každé kliknutí na váš odkaz vám mají zaplatit. Peníze se prý dají vybrat prostřednictvím online peněženky Paypal a to od částky 25 eur. Jednoduchá matematika. Abyste mohli dosáhnout tohoto výplatního minima, bude muset na váš odkaz kliknout kolem 350 lidí.

 

Na stránce vidíte dokonce i tabulku posledně vyplacených uživatelů, což může některé naivnejší lidi přesvědčit.

 

Fotka úvodní stránky peniaze.online, která slibuje lehké a bezpracné vydělávání peněz.

 

Pár faktů, proč jde o podvod

Pojďme si nyní v krátkosti vysvětlit, proč se jedná o podvod, ze kterého nedostanete ani cent.

 

1. Jde o anonymní stránku

Na webové stránce peniaze.online nejsou uvedeny žádné informace o firmě. Nedozvíte se tedy, kdo stojí za tímto projektem a marně budete hledat i obchodní podmínky. Jednoduše nic, ani emailová adresa. Jediné, co tam najdete, je kontaktní formulář. I to je sporné, zda vůbec funguje. Dost málo na to, abych této stránce mohl důvěřovat.

 

2. Falešná tabulka vyplacených lidí

Jak jsem již zmiňoval, na webu se nachází také přehled lidí, resp. transakcí, které se údajně uskutečnily za posledních 24 hodin. Níže na obrázku si můžete prohlédnout, že dne 23.04 údajně vyplatili až 9 lidí. Většina částek se pohybuje okolo výplatního minima 25 eur, ale najdeme tam i mnohem vyšší částku, a to 111,73 eur.

 

Falešná tabulka naposledy vyplacených lidí.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

 

Nechce se mi věřit, že by někdo tak důvěřoval tomuto systému, že by při překročení hranice výplaty 25 eur pokračoval dále v propagování, místo toho, aby si je vyplatil.

Já, pokud bych se do tohoto projektu zapojil, bych se snažil dostat na minimální částku 25 eur a následně bych otestoval, zda společnost skutečně vyplácí. Táhnout to až k 111 eurům, tomu nevěřím.

 

3. Stránka nevyplácí

Podle Scamadviser.com jde o podvod a stránka penize.online odměny nevyplácí. Níže najdete odkaz. Jsou tam dvě recenze na tento projekt, obě jsou záporné. V jednom případě dokonce uživatel uvádí, že peníze nedostal.

https://www.scamadviser.com/check-website/peniaze.online

 

Online stránka scamadviser hlásí, že tento online projekt je scam a nevyplácí.

 

Ptáte se, o co vlastně jde?

To se částečně dozvíme v sekci „Často kladené otázky„, kde majitel stránky píše toto:

 

V skutočnosti nevyplácame peniaze zo svojho. Zarábame peniaze z reklám na tejto webovej stránke. Náš príjem závisí od toho, koľko ľudí pozvete cez Váš unikátny odkaz. Príjem rozdelíme na polovicu, aby sme Vás mohli vyplatiť. Je to spravodlivé a nikto nie je poškodený. To nám pomáha, aby sme vás neklamali a nestali sa podvodníkmi.

 

V podstatě říkají pravdu. Peníze skutečně nevyplácejí ze svého, ale z reklam, které jsou na stránce. Však zkuste kliknout kamkoli, a vždy vás to přesměruje na online hru dopebattle.com. Předpokládám, že majitel webu peniaze.online pro ně pracuje jako affiliate partner. Pokud se někteří z vás prokliknou na zmíněnou online hru, zaregistrují se a začnou hrát, dostane majitel stránky peniaze.online provizi. Je to ale jen pár centů, možná eur. Co je však podstatné, je to, že majitel na těchto reklamách nikdy nevydělá tolik, aby mohl vyplatit všechny. Proto pokud tato stránka reálně někoho vyplatí, možná to bude jeden šťastlivec z tisíce. Zbytek bude mít smůlu.

 

Pár slov na závěr

Osobní zkušenosti s tímto systémem nemám, takže nemohu potvrdit, zda skutečně vyplácejí nebo ne. Každopádně na základě mých dosavadních zkušenosti s online vyděláváním jsem si na 100 % jistý, že se jedná o podvod. Nikdo vám nedá peníze zdarma. A stránka peniaze.online v podstatě nabízí peníze zdarma …

 

Nenašli jste v článku to, co jste hledali? Potom se zkuste podívat také na diskusní fórum. Možná tam najdete pár zajímavých informací na toto téma. 

Máte sami nějaké zkušenosti s portálem peniaze.online? Budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete vlastní zkušenosti.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply