Recenze na portál Robeeto.com, který nabízí přivýdělek pro všechny

Maminka se synem vydělává peníze na stránce Robeeto.

Zajímavá příležitost pro přivýdělek nebo poptávku různých služeb. Prověřený portál, který nabízí přehledné rozhraní pro ty, kteří práci hledají, nebo naopak chtějí poznat někoho, kdo by udělal jistou práci za ně. Instalatér, někdo na pohlídání dětí, úklid kanceláře, nový účes nebo sklizeň úrody. Fantazii se meze vlastně ani moc nekladou, sedm kategorií je dostatečně výstižných. Na robeeto.com najdete služby od grafiky a videa až po vzdělávání, péči o děti nebo wellness. A co pro to musíte udělat?

 

Vytvořit si profil tady trvá jen několik okamžiků

Registrace je jednoduchá a zabere se vším všudy maximálně několik minut. Ať už zastupujete firmu, která poptává služby, nebo naopak hodláte vylepšit svůj rodinný rozpočet, s oběma možnostmi se zde samozřejmě počítá! S vhodnou sebeprezentací na tomto portálu můžete získat přivýdělek i bohaté zkušenosti, stačí vlastně jediné – nabídnout cenu, zadat adresu, upřesnit detaily. A pak už jen čekat, až vás někdo osloví.

Celkem je k dispozici více než šest set různých druhů služeb, takže si určitě vybere každý. Uklidit, pohlídat, vymalovat nebo doučit cizí jazyk a matematiku, stejně jako mnoho dalšího. Cena je pak věcí dohody, stejně jako termín.

 

Tržiště služeb bylo spuštěno v únoru 2017, má za sebou tedy necelé tři roky existence. Jde o službu, která zahrnuje všechny obory, co nás zrovna napadnou.

 

Tržiště služeb Robeeto.com je určeno nejen firmám, ale také zájemcům o přivýdělek.

 

Je určeno nejen firmám, které hledají různorodou výpomoc – ale také zájemcům o přivýdělek, kteří chtějí nabídnout svůj talent, volný čas nebo zkušenosti výměnou za finanční odměnu. Robeeto je určeno nejen pro živnostníky hledající nové klienty a zakázky, ale také studentům, důchodcům nebo zaměstnancům, jimž by přišla vhod brigáda a mají například volné víkendy nebo večery. Jistě si mezi nimi najdete i poptávku, která vám bude pasovat přesně na míru – teď už se jen ozvat, ukázat své schopnosti a mít spokojeného odběratele…

 

Začátky mohou být těžší, ale s referencemi porostete

Možná nebude úplně snadné začít – musíte si stanovit cenu za své služby a přejít přes první nesnáze, najít optimální poměr, hodinovou taxu nebo odměnu za konkrétní úkon, abyste byli spokojeni vy i zadavatelé práce. Odměnou pak bude pozitivní reference, tedy jinak řečeno krátký text, který napíše spokojený klient. Do budoucna se od takových pochval můžete odrazit, a když si je přečte někdo další, budete pro další a další poptávky mnohem důvěryhodnějším adeptem.

 

S dobrou pověstí se vám pak podaří prorazit na trhu, tím si můžete být jistí – jen to bude chtít trochu odvahy a pořádnou dávku trpělivosti, nikdo se nestal odborníkem a hvězdou přes noc.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Výhodou je bezesporu dobře doladěná mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout na App Store nebo Google Play. Reakce na nové poptávky tak může být opravdu blesková, protože zatímco u počítače nebo notebooku nejste určitě po celý den, mobil máte v ruce mnohem častěji – a když si aplikaci odpovídajícím způsobem nastavíte, můžete dostávat pravidelné notifikace a budete o každé novince vědět už za malý okamžik. Aplikace může i připomínat zakázky, které jste si dohodli a sloužit jako soukromý diář. Tak už nikdy na nic nezapomenete…

 

Přehledný design webových stránek jistě potěší

Nic nebudete dlouho hledat, grafické rozhraní je poměrně jednoduché a intuitivní, za pár okamžiků se dobře zorientujete. Barevné schéma laděné do bílé, černé a fialové rozhodně dodá na přehlednosti. Nebudete se muset prodírat lesem plným fontů a netradičních odstínů, naopak, princip je jasný – vše musí být co možná nejjednodušší!

 

Máte otázky? Důležitá je samozřejmě komunikace

Poptávka je možná až příliš stručná, nemáte stoprocentně jasno v tom, co máte dělat? Nevadí, proč se nezeptat? Se zadavatelem můžete snadno komunikovat, ujasnit si, že oba chcete totéž. Naopak, pokud budou klienti spokojení, možná se dostanete i k tomu, že nepůjde jen o drobný přivýdělek, ale finanční příjem, jenž může odpovídat i klasickému zaměstnání. Pracovní doba bude jen na vás, ať už patříte mezi nadšené fotografy, kteří se chtějí neustále zlepšovat, nebo domácí kutily, jimž není žádná práce cizí. Posekat trávník nebo doučovat dějepis, možností je spoustu…

 

Ukázka pár pracovních nabídek a zakázek na pracovním portálu Robeeto.

 

Robeeto si bude účtovat za své služby provizi, ta ale nikdy nepřekročí 15 % z výdělku pracanta a určuje ji samotná výše odměny – rozhodně nepůjde o nějakou horentní sumu.

 

A co je potřeba k registraci? Jednoduše můžete svůj profil propojit s Facebookem, do začátku bude nutné uvést pouze jméno, příjmení, email a zvolené heslo. Pak už stačí jen vyplnit profil, ve kterém se blíže představíte.

  • Jaký typ služeb byste nejraději nabízeli? A za jakou cenu by to pro vás bylo nejzajímavější?
  • Kam chcete, resp. můžete dojet? Jestli jste ochotni vydat se do sousedního města, zakázky mohou rapidně narůst. Záleží jen na vás…
  • Když zákazník vybere vaši nabídku, zobrazí se vám kontaktní údaje a domluva je pak už záležitostí obou.

Vydělávat se dá různě – Robeeto otevírá dveře.

 

Robeeto je vhodný i pro firmy

Najít někoho na pravidelný úklid kanceláře, když si vaše firma nemůže dovolit týdny hledat spolehlivého člověka a je třeba mít tuhle položku zajištěnou nejpozději po víkendu?  Žádný problém! Objednat si můžete i profesionálního fotografa, hodinového manžela, jenž se podívá na koupelnu či kuchyni nebo i někoho, kdo bude venčit každý víkend vaše jezevčíky.

 

Objednejte si služby mezi více než čtyřmi tisíci registrovaných pracantů a už za pár hodin může být na světě finální dohoda. Samozřejmě můžete obeslat i více lidí, případně čekat s poptávkou, až se někdo přihlásí. Nabízených služeb je více než šest stovek, pracovníci jsou k dispozici v sedmdesáti českých městech, takže nejde jen o lokální pražskou nebo brněnskou službu, naopak – potenciál je i do budoucna opravdu značný…

Jakmile potvrdíte, že akce proběhla k vaší spokojenosti, Robeeto připíše finanční odměnu pro zhotovitele.

 

Zkuste Robeeto

Ať už jste šikovný pracant, který hledá možnosti, jak si přivydělat nějaké peníze navíc, nebo jste firma, která hledá zručné pracovníky, portál robeeto.com rozhodně splní vaše očekávání.

Registrace je otázkou pár minut, můžete díky ní jen získat. Byla by škoda takovou šanci nezkusit, zvláště pokud nemusíte nutně vyplňovat obsáhlý profil a trávit dlouhé hodiny u počítače. Pokud něco umíte, ukažte to světu hned! 

 

Pokud jste v recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s portálem Robeeto.com? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply