Psaní textů pro digitální agenturu – nabídka práce

Nabídka práce.

Baví vás psaní textů, jste kreativní, s dokonalou znalostí českého jazyka a gramatiky? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Ideální! Nyní máte jedinečnou příležitost přidat se do týmu copywriterů  digitální agentury X Production. Potřebné jsou předchozí zkušenosti s copywritingem a tvorbou textů, dále stoprocentní gramatika a stylistika a cit pro psaní. Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova a motivujícího finančního ohodnocení.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky. Najdete je zde !!!

Náplň práce:

  • psaní článků na různá témata,
  • komunikace s klienty.

Požadují:

  • výbornou znalost českého jazyka,
  • psát poutavé články bez chyb,
  • zaměření na prodej,
  • vyznat se v oboru, abyste mohli radit klientům,
  • schopnost dodržovat dohodnuté termíny,
  • znalost anglického jazyka, čas od času dostanete cizojazyčného klienta,
  • umět sypat nápady.

Nabízejí:

  • zázemí a podporu zavedené digitální agentury,
  • práci z pohodlí domu dle dohody,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost tvořit obsah pro velké uznávané značky,
  • možnost kariérního růstu,
  • práci na HPP nebo IČ,
  • firemní benefity – notebook a další vybavení,
  • plat 36 000 Kč – 50 000 Kč / měsíc.

Nabídka je platná do 08.12.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.