Psaní cestovních průvodců – nabídka práce

Cestovatelský blog s vysokou čteností hledá do svého týmu další redaktory pro psaní cestovatelských průvodců. Jde o práci plně z domova, časově flexibilní, vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené či důchodce. Ohledně témat je možná konzultace přes e-mail či telefon/Skype, forma spolupráce na živnostenský list či DPP. Podmínkou je výborná znalost češtiny a schopnost psát čtivé články s cestovní tématikou.

Náplň práce:

  • psaní cestovních průvodců,
  • témata plynule navazují,
  • osnovy pro psaní.

Požadují:

  • perfektní znalost češtiny,
  • umění psát zajímavé článku,
  • min. 80 hodin měsíčně,
  • vztah k cestování.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • spolupráci na IČO, DPP,
  • pružnou pracovní dobu,
  • plat 100 Kč/hod.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.06.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Sdílejte:

2 Responses to “Psaní cestovních průvodců – nabídka práce”

  1. Radan Kožušník napsal:

    Dobrý den,
    vaše nabídka mě velice zaujala. O cestování se velice zajímám a hodně mě baví rád poznávám nové místa a lidi, proto budu rád, když se mi ozvete.

    S pozdravem Radan Kožušník.