Pracovník v administrativě – nabídka práce

Jsme nezávislá samofinancovaná dobročinná organizace. V rámci našeho celosvětově unikátního konceptu se zaměřujeme na financování a podporu společensky odpovědných účelů a projektů. Hledáme kolegyni do teamu naší dobročinné organizace v rámci našeho celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu a nově spouštěné platformy se zaměřením na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Možno jako brigáda, i při MD, případně při studiu.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky. Rozhodněte ale nezůstanete zcela bez odměny! Peníze ale principiálně nemůžou být Vaší prioritou!

Náplň práce:

  • administrativa, kompletace dokumentů a komunikace i např. s právníky a účetní, komunikace s dodavateli a dalšími spolupracujícími subjekty,
  • organizace jednání, reporting, příp. i koordinační činnost a aktivní podílení se na rozvoji jednotlivých projektů,
  • podíl na jednoduché správě webu a e-shopu, a další operativní záležitosti.

Požadujeme:

  • alespoň mírně NADprůměrné komunikační schopnosti a dovednosti! (komunikace s top-management a majiteli firem),
  • jinak standardní požadavky ( PC, písemný projev, atd. ).

Výhodou:

  • např. zkušenosti/znalosti tvorby nebo správy webu, e-shopu, grafiky, copywritingu, soc.sítí, online ( ale i offline:-) marketingu / PR, apod.

Osobnostní předpoklady:

  • opravdu dobrý lidský charakter,
  • loajalita,
  • zodpovědnost,
  • důslednost,
  • pečlivost atd.,
  • schopnost a ochotu učit se a ihned aplikovat efektivně poznatky do praxe.

Nabízíme:

  • práci, která má skutečný smysl, prestiž a opravdovou hodnotu!,
  • po ověření funkčnosti spolupráce a při dlouhodobé spolupráci velmi NADstandardní fin. ohodnocení ! (základ % + významné bonusy ),
  • flexibilní pracovní dobu po dohodě s nadřízeným, firemní telefon, ntb, a příp. další.
  • umožnujeme až 90% HomeOffice ( ALE! Buďte Praha + příp. cca 50km ), časový rozsah: cca 15 – 20 hod / týden ( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )!
  • možný kariérní růst i vlastní rozvoj a možnost být součástí celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu!

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email hr@salura.cz. CV zasílejte POUZE s aktuálním foto a ideálně s doplněním v jakých hodinách Po-Pá je s Vámi nejlepší se spojit ! Budeme se těšit…

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.