Práce v callcentru O2 – nabídka práce

Comdata Czech a.s., největší externí zákaznické centrum u nás, rozšiřuje tým svých zaměstnanců a hledá komunikativní, stresu odolné kolegy pro telefonické oslovování zákazníků O2. Pokud máte zkušenosti s prací v call centru, ale i pokud je nemáte a chtěli byste si takovou práci vyzkoušet, možná hledají právě vás. Na nové uchazeče čeká celkem 5 volných židlí, hlásit se mohou všechny věkové kategorie a také ti z vás, kteří hledáte práci jen na částečný úvazek. Firma nabízí mzdu až 30 000 Kč za měsíc, po zapracování také možnost práce z domova.

Náplň práce:

  • telefonické nabízení služeb zákazníkům O2.

Požadují:

  • zvládnutou práci na PC.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • pracovitost,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízejí:

  • práci podle vašich možností,
  • po čase možnost práce z domova,
  • místo vhodné i jako přivýdělek na částečný úvazek,
  • plat 21 – 30 tisíc korun za měsíc,
  • firemní odměny.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně ze své home office.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.