PPC konzultant/copywriter Junior – nabídka práce

Hledá se kolega na pozici PPC konzultant/copywriter Junior, který by vypomohl s klienty. Práci je možné vykonávat plně z domova, zadávání práce je v projektovém systému. Nutná je spolehlivost a zodpovědnost, je třeba dodržovat termíny. Ideálně se zkušeností se správou PPC Google Ads a Sklik. Pokud máte kreativní myšlení a schopnost psát reklamní texty, neváhejte se ozvat společnosti a poslat jim svůj životopis.

Náplň práce:

  • PPC reklama (Google Ads, Sklik),
  • Google Ads editor,
  • grafická tvorba bannerů ,
  • psát reklamní texty.

Požadují:

  • zkušenost s PPC reklamou,
  • umět psát reklamní texty.

Výhodou:

  • znalost dalších reklamních systémů,
  • znalost  práce v Adobe Photoshop, Adobe Illustrator atp.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativní myšlení,
  • aktivní přístup,
  • spolehlivost,
  • odpovědnost,
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • 100% práci na dálku,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • odpovídají finanční ohodnocení,
  • práci na zkrácený úvazek.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 18.02.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC konzultanty, najdete v této kategorii.