PPC konzultant/copywriter Junior – nabídka práce

Digitální agentura Optimio přijme do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici PPC specialista, který vypomůže s klienty a bude pracovat na zajímavých projektech. Práci je možné vykonávat plně z domova, můžete bydlet kdekoli. Především je nutná zkušenost a dobrá znalost reklamních kampaní v Google Ads a Skliku. Pokud se rád učíte nové věci a přicházíte věcem na kloub, neváhej se ozvat.

Náplň práce:

  • PPC reklama (Google Ads, Sklik),
  • audity účtů pro nové klienty,
  • testování novinek,
  • vzdělávaní v PPC reklamě.

Požadují:

  • zkušenost s PPC reklamou,
  • znalost xml feedů,
  • snaha pochopit přístup klienta,
  • ochota učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice pozice,
  • skvělé zázemí,
  • plný úvazek,
  • vzdělávání v oboru,
  • realizace vašich nápadů.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.05.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.