Podpora zákaznického servisu Amici – nabídka práce

Amici Pizza & Burgers hledá nové kolegy na zákaznickou podporu. Máte výborný mluvený i písemný projev? Už jste někdy v minulosti pracovali na zákaznické podpoře? Pokud jste odpověděli ano, pak splňujete všechny předpoklady pro to, abyste se mohli stát novým členem společnosti. Práce je vhodná pouze pro flexibilní zájemce, kteří mohou pracovat odpoledne/večer a o víkendech. Práce z domu je možná, ale ne úplně. Bude třeba docházet i do kanceláře v Brně.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky firmy po telefonu, emailem nebo přes sociální sítě (Facebook, chat …),
  • přijímání objednávek, zadávání objednávek do systému,
  • poradenství.

Požadují:

  • výborná znalost českého jazyka,
  • výborný mluvený i písemný projev,
  • předchozí zkušenost se zákaznickou podporou.

Osobnostní předpoklady:

  • chuť učit se nové věci,
  • spolehlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • po kompletním zaškolení máte možnost pracovat z domu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na DPP,
  • slevy na produkty firmy.

Nabídka je platná do 25.05.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.