Plnění e-shopu produkty – nabídka práce

Internetový obchod zabývající se prodejem nábytku po celé ČR hledá do svého týmu pracovníky na přidávání produktů do e-shopu. Spolupráce je z domova, výdělek závisí na množství přidaných produktů a preferují kvalitu před kvantitou. Jejich sortimentem jsou především sedací soupravy, čalouněný nábytek, obývací stěny, ložnice a pokoje. Očekávají od vás výbornou znalost práce na PC, umět pracovat s grafickým programem, dobrou orientaci na internetu a zkušenost s administrací e-shopu.

Náplň práce:

  • přidávání nových produktů do e-shopu,
  • vytváření textů k produktům,
  • úprava stávajících produktů,
  • nastavení cen,
  • úprava obrázků v grafickém programu.

Požadují:

  • výborný písemný projev,
  • předchozí zkušenost práce v e-shopu,
  • dobře se orientovat na internetu,
  • umět pracovat s grafickým programem.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pečlivost.

Nabízejí:

  • homeoffice,
  • firemní slevy,
  • flexibilní pracovní doba,
  • plat dle odvedené práce (20.000-40.000 Kč),
  • zázemí stabilní společnosti.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.07.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrátory e-shopu, najdete v této kategorii.

Sdílejte:

One Response to “Plnění e-shopu produkty – nabídka práce”

  1. Machová napsal:

    Dobrý den, reaguji na nabídku “ Plnění e-shopu produkty – nabídka práce“. Přes 10 let jsem pracovala jako administrátor webové reklamy a věřím, že po zaučení ve Vašem systému to nebude moc odlišné. Grafický program též z části ovládám, záleží co konktrétně by bylo potřeba. Ráda bych znala bližší podrobnosti, ukázku práce, e-shopu apod.
    V případě Vašeho zájmu mne prosím kontaktujte mailem.
    S pozdravem Machová