Péče o zákazníky pro Vodafone – nabídka práce

Chceš pracovat v nadnárodní firmě s kolegy, kteří vědí, proč a co dělají? Jsi komunikativní a využil bys možnost práce z domova? Pojem Vodafone ti určitě není cizí. A právě tato společnost momentálně rozšiřuje svoje řady a hledá do týmu nové hráče. Pokud ti nevadí pracovat na dopolední a odpolední směny, jsi výřečný a rád ovlivníš výši svého výdělku, pak určitě odpověz na inzerát a zkus štěstí. Na vzdělání ani pohlaví nezáleží. Důležitá je ochota učit se novým věcem a příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • péče o zákazníky společnosti Vodafone,
  • zapisování dat do interního systému,
  • nabízení služeb a produktů společnosti.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • výborné komunikační schopnosti i ve stresových situacích,
  • výhodou jsou zkušenosti s péčí o zákazníky,
  • součástí každého hovoru je i nabídka produktů firmy, takže pokud už máš s prodejem po telefonu praxi – opět bod pro tebe,
  • ochotu pracovat ranní i odpolední směny.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost zvládat stresové situace,
  • komunikativnost,
  • znalost práce na PC.

Nabízejí:

  • možnost neustále se vzdělávat,
  • kariérní růst,
  • fixní mzdu + proměnlivou složku mzdy. Její výše závisí na tvé šikovnosti,
  • po zaškolení (4 – 6 měsíců) možnost pracovat z domova (home office),
  • vhodné i pro studenty, absolventy a maminky na MD,
  • mnoho dalších zajímavých benefitů.

Nabídka je platná do 20.10.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro telefonisty, operátory, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.