OnlinePanel nabízí mnoho možností, jak si přivydělat něco navíc

Úvodní stránka dotazníkové společnosti onlinepanel.net.

Mít peníze jen z toho, že strávíte určitý čas na internetu. Dirigovat si své pracovní tempo, přivydělávat si dotazníky, které vás nikdy nebudou nudit. Účast v Onlinepanel.net je k dispozici zcela zdarma, stejně tak vám, jako lidem z mnoha dalších světových zemí. Připojit se mohou Kanaďané, Američané, Irové, Rakušané, Italové – a třeba i vy! V čem vlastně tkví kouzlo takové šance? Jde o podvod nebo legitímní společnost? A kolik si můžete vydělat? V této recenzi se dozvíte odpovědi na všechny své otázky.

 

Co je to Onlinepanel?

OnlinePanel.net je stránka, která umožňuje obyčejným lidem zlepšit si svou finanční situaci vyplňováním dotazníků nebo zpracováváním různých drobných úkolů a nabídek.

Provozovatelem portálu je společnost BuyBizCharts Ltd., která působí v byznysu už více než dvacet let, založena byla v Hongkongu a populární je samozřejmě také v jiných částech světa. Věnuje se nejen designu a emailovému marketingu, ale také překladům a v neposlední řadě také výzkumu veřejného mínění.

 

Kategorie "Surveys" sestávající ze dvou podsekcí - best opportunity surveys a most popular.

 

Šest jazykových mutací na webu, musíte umět cizí jazyk

Pokud se do programu Online Panelu přihlásíte, je bohužel nutné, abyste uměli nejméně jeden cizí jazyk, čeština nebo slovenština nepatří mezi ty podporované. K dispozici je angličtina, němčina, francouzština, italština, ale také španělština a portugalština. O tom, že jde o skutečně mezinárodní společnost, svědčí i fakt, že přihlásit se do práce můžete ze všech zemí světa a současní členové pocházejí z celkem 45 z nich!

 

Přesto, že stránka není v českém jazyce, je tento výdělek vhodný i pro uživatele z Česka. Tuto informaci mi potvrdila jejich online podpora.

 

Pár možnosti, jak vydělat na OnlinePanelu

Stránka OnlinePanel.net nenabízí možnost vydělat si peníze pouze vyplňováním průzkumů, i když právě v nich se skrývá hlavní náplň práce pro registrované uživatele. K dispozici jsou i jiné zajímavé aktivity, jako je třeba testování nových aplikací. Vždy jde o váš názor, který je zde důležitý.

Existuje minimálně 6 dalších možnosti, jak si můžete přijít k docela slušnému výdělku. Pojďme si ty možnosti představit.

 

1. Online průzkumy – „Surveys“

Různé firmy a výzkumníci mají zájem získat pro své produkty zpětnou vazbu (aby věděli, co mají zlepšit) od běžných spotřebitelů a jsou ochotni za to zaplatit. Jeden den můžete hodnotit značku piva, ten další design obalu čokolády. Možností je nekonečně.

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

 

V kategorii „Surveys (přejděte na stránku ZDE) v horním menu najdete všechny podrobné informace, jakož i pozvánky na účast v průzkumech. V této kategorii najdete i dvě podsekce, „Best Opportunity Surveys“ a „Most Popular Surveys„. V obou případech jde o vyplňování placených dotazníků.

A kolik si vlastně můžete vydělat? Společnost OnlinePanel píše na své stránce, že to mohou být až čtyři americké dolary za jeden dotazník. Takovou odměnu si můžete vysloužit jen tím, že se podělíte o svůj názor.

 

Dočkat se můžete klidně až třiceti dotazníků za měsíc, tedy v podstatě průměrně jeden každý den. Horní hranice se dá i mírně zvýšit, nakonec – vše závisí na vaší vlastní aktivitě.

 

2. Úlohy – „Tasks“

Další kategorií, která může zvýšit váš přivýdělek na stránce onlinepanel.net, jsou různé úlohy. Momentálně, v době psaní tohoto článku, se tam nachází 9 úkolů, které čekají na zhotovení. Ve většině případů jde o registraci v nějakém systému nebo stažení aplikace do mobilu. Všechny tyto mikro-úlohy mají dohromady hodnotu cca 24 000 bodů, což představuje 24 USD.

 

Názorná ukázka několika úkolů ze sekce "Tasks".

 

3. Mikro práce – „Micro Jobs“

V této sekci budete plnit různé mikro-úlohy a jednoduché mikro-práce, které vám zaberou jen pár minut. Pokud to porovnáme s předchozími dvěma kategoriemi (Surveys a Tasks), odměna za provedení těchto úkolů není velmi lákavá. Momentálně zde mám 2 dostupné mini práce, které jsou ohodnoceny pouze 3 body.

 

Na základě výše odměny předpokládám, že v této sekci půjde většinou o úlohy tipu: klikni na tuto stránku, podívej se na tuto reklamu a podobně. Nic pro mě…

 

4. Aplikace – „Apps Lab“

Tato kategorie je vhodná pouze pro uživatele s mobilním telefonem. Jde o testování různých aplikací a online her. Vaším úkolem bude stáhnout si aplikaci/hru do svého smartphonu, nainstalovat si ji a vyzkoušet.

Co se týče bonusů, ty občas získáte jen za samotné stažení aplikace. U online her budete muset mít nainstalovanou aplikaci po nějakou dobu, nebo dokud nedosáhnete na předem danou úroveň.

V popise nabídky vždy uvidíte, za co konkrétně dostanete svou odměnu.

 

Ukázka pár pracovních nabídek ze sekce "popular offers".

 

5. Smart Money – „Offers – Deals and Trials“

Předposlední sekcí jsou různé exkluzivní nabídky a produkty od menších, ale i renomovaných značek, cash-back nakupování a podobné věci.

Tato kategorie se skládá ze 3 podkategorií, přičemž nejzajímavější jsou „Popular Offers“ a „All Favorites“. V obou se nacházejí nejoblíbenější nabídky, včetně průzkumu, úloh, mikro-prací, mobilních aplikací atd. Nabídek je tam požehnaně, je z čeho vybírat!

 

Ukázka pár pracovních příležitostí ze sekce "all favorites".

 

6. Kolo štěstí – „Wheel of Fortune“

Když se přihlásíte ke svému účtu, určitě nepřehlédnete Kolo štěstí. OnlinePanel v něm jednou týdně nabízí možnost vyhrát nějaké body navíc. Maximum je 1000 bodů, tedy 1 dolar. Není to nic moc, ale je to zadarmo.

 

7. Doporučení přátelům – „Affiliate Program“

Stránka OnlinePanel.net má k dispozici i vlastní affiliate program. Za každého člověka, kterému doporučíte tuto formu online výdělku, dostanete 2,50 dolaru. K dispozici je několik forem bannerů a dalších propagačních metod.

 

Pokud máte vlastní webovou stránku, facebookovou skupinu, případně jiný online prostor, můžete si docela slušně přivydělat i tímto způsobem.

 

Tipy, jak dostávat více dotazníků a maximalizovat výdělek

1. Vyplňte si své registrační údaje pravdivě – první velmi důležitý krok. Doporučuji vám vyplnit registrační údaje pravdivě, v opačném případě můžete mít v budoucnosti velké problémy s výběrem peněz. A to nikdo nechce, že? Pokud je to možné, při registraci nepoužívejte klasické české emailové schránky (centrum.cz apod). Nejlepší bude gmail.com, kde nic nespadává do spamu, a tak vám neunikne ani ta nejmenší drobnost kolem provozu OnlinePanel.net.

 

2. Vyplňte si svůj profil – hned když se přihlásíte na web, jděte do kategorie „Profil & Paypal Account“ a také do „Settings“ vid. obrázek níže. Tam si nastavte základní věci – zda jste muž nebo žena, kdy jste se narodili, kde žijete. Dále si vypište paypal emailovou adresu, kam vám budou posílat výplatu. Můžete si tam nahrát i vlastní fotku. Vyplněný profil může zvýšit vaše šance na účast v online průzkumech.

 

Názorná ukázka, jak si vyplnit profil a paypal účet.

 

3. Vyplňujte i dodatečné dotazníky – doporučuji vyplňovat i doplňující dotazníky. Za ty peníze pravděpodobně nedostanete, ale mohou zvýšit vaši šanci dostat se k zajímavějším a hlavně lépe finančně hodnoceným průzkumem. V kategorii „Surveys – most popular“ totiž najdete i rubriku „Your Survey Router“. To je samozřejmě další příležitost, jak zvýšit svůj zisk.

 

4. Stránku OnlinePanel.net kontrolujte pravidelně – ideálně každý den. Koneckonců, dnešní nabídka už zítra nemusí být aktuální.

 

5. Používejte mobilní aplikaci od OnlinePanel – vše budete moci vybavit pohodlně ze svého smartphonu. Výhoda je snad každému jasná. Telefon máte po ruce stále a můžete reagovat na nějakou nabídku téměř okamžitě.

 

Jaké je výplatní minimum a jaké jsou možnosti platby?

Za vyplňování dotazníků, plnění úkolů nebo mikro-prací a také za testování mobilních aplikací získáváte body. Limitem pro požádání o výplatu je deset tisíc bodů – s tím, že získáte vždy 10 amerických dolarů nebo jejich ekvivalent v národní měně (česká koruna, euro atd.). Každý bod tedy vlastně symbolicky odpovídá jednomu centu. Horní hranice je pak v zásadě neomezená, je tedy jen na vás, jak dlouho si budete peníze střádat, než si svou odměnu necháte proplatit. Je nutné zadat přesně emailovou adresu, kterou používáte na PayPal, jinak platba nedorazí. V článku Jak se zaregistrovat na PayPal a jak vybírat peníze najdete více informací.

Výplata bude trvat nejméně 30 dní, protože obvykle společnost musí počkat na konečné potvrzení vašich bodů ze strany poskytovatelů.

Vaše vydělané peníze si můžete ze systému vybrat zatím pouze prostřednictvím online peněženky Paypal. V případě affiliate programu jsou výplaty posílány automaticky na Paypal po nasbírání částky 50 USD, a to vždy na začátku každého měsíce.

 

Kdo se může registrovat do OnlinePanel?

Protože neexistuje horní věková hranice, přivydělat si touto formou může každý, kdo má čas a chuť, případně zná alespoň základy angličtiny, aby se v prostředí dotazníků dobře orientoval. Vše je však poměrně intuitivní.

Onlinepanel.net je vhodný pro každého, můžete být klasicky zaměstnaní, aktuálně bez práce, na rodičovské dovolené nebo třeba v důchodu.

Minimální věk pro účast je šestnáct let, takže si můžete přivydělat i při školních studiích – získáte tak brigádu na internetu, kterou lze provozovat během nudných přednášek ve vysokoškolských lavicích.

 

Výhody systému:

 • vše je zdarma, nikdy neplatíte žádné vstupné ani měsíční poplatky,
 • mnoho příležitostí jak si vydělat peníze,
 • kolo štěstí,
 • vhodné pro kohokoliv od 16 let,
 • štědrý refferal systém,
 • multijazyková stránka,
 • výplata na paypal.

 

Nevýhody systému:

 • poměrně vysoká minimální výplatní částka – 10 USD v porovnání s jinými podobnými stránkami,
 • pouze jedna možnost výběru peněz – Paypal. Tato společnost však začíná a do budoucna se to určitě zlepší,
 • stránka není přeložena do češtiny, proto je nutné ovládat alespoň jeden světový jazyk,
 • čekání na výplatu může trvat až 30 dní.

 

Pár slov na závěr

Jak můžete v této recenzi vidět, OnlinePanel nabízí mnoho možností, jak si přivydělat něco navíc. Účast v programu je zcela bezplatná, odhlášení i přihlášení jedním kliknutím a případné smazání účtu je pak také otázkou chvíle. Nebudete tedy nikde drženi, pokud si nebudete přát v budoucnu být členem programu.

Mnozí si možná kladou otázku, zda je mínusem, že tento model je teprve v začátcích, když byl spuštěn v roce 2018. Odpověď je jasná – určitě ne! Vše totiž funguje, můžete se okamžitě přihlásit a snad i proto, že zde ještě není tolik provedených registrací, zbyde na vás poměrně velká porce nabídek. Najdete tam spoustu dotazníků, jen si vybrat ty, které vám budou vyhovovat. Tak proč se alespoň na zkoušku nezapojit?

 

Přejít na stránku a registrovat se.

 

Podobných společností, jako je OnlinePanel, je mnohem více, v článku Nejlepší průzkumné firmy zabývající se online dotazníky a anketami, najdete pár dalších. Pokud se zaregistrujete do vícero firem, budete se moci zúčastnit vyššího počtu průzkumů, čímž si více vyděláte.  

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti se stránkou OnlinePanel.net? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply