Online job – správce sociálních sítí – nabídka práce

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube a LinkedIn. To vše jsou sociální sítě, na kterých pokud nejsi, jako bys neexistoval. Máš stejný názor? Jsi navíc kreativec se spoustou nápadů o které se chceš podělit? Pak jsi ten pravý pro Omnis Olomouc a. s., jež se zabývá veletrhy a výstavami. Právě tam totiž momentálně hledají správce sociálních sítí a to s nástupem IHNED. Firma samozřejmě nabízí i možnost práce z domova!

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí – vkládání obsahu příspěvků,
  • poradenství pro pracovníky,
  • tvorba PPC kampaní – nastavování reklamy.

  • zkušenosti se správou sociálních sítí – především FB, Twitter.

Výhodou:

  • zkušenost s tvorbou reklamních kampaní.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • vysoce flexibilní práci,
  • možnost pracovat na zajímavých projektech,
  • home office.

Nabídka je platná do 08.06.2020

Více informací a kontakt na společnost najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce sociálních sítí, najdete v této kategorii.