Administrativa pro osoby se zdravotním postižením – nabídka

Společnost IN WAY s. r. o. hledá do svých řad nového kolegu na pozici administrativního pracovníka. Místo je určeno výhradně osobě se zdravotním postižením. Máte-li minimálně maturitu, baví vás práce s počítačem a máte chuť učit se novým věcem, pak určitě neváhejte a pošlete firmě svůj životopis. Zaměstnavatel slibuje zkrácený úvazek, možnost práce z domova a při oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci. Můžete být bez obav, nejedná se o manuální práci typu kompletace výrobků apod. Vydělat si můžete od 7 400 Kč/měsíc.

Náplň práce:

  • správa webových stránek,
  • správa Facebooku – psaní příspěvků, komunikace s fanoušky stránky,
  • úprava fotek – ořezávání apod.
  • další administrativa.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • orientace na internetu,
  • zkušenosti se správou webových stránek,
  • vědět upravovat fotky, ořezávání a podobně.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativitu,
  • pečlivost,
  • samostatnost,
  • chuť a ochotu učit se nové věci,
  • proaktivní přístup.

Nabízejí:

  • práci na zkrácený úvazek,
  • možnost práce z domova,
  • flexibilní práci,
  • plat – od 7 400 Kč/měsíc.

Nabídka je platná do 09.06.2020

Více informací a kontakt na společnost zde:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrativní pracovníky, najdete v této sekci.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.