Obsahový specialista pro mobilní aplikaci – nabídka práce

Nabídka práce.

Mamio je mobilní aplikace, která propojuje mámy podle věku dítěte, lokace a zájmů a vytváří prostor pro bezpečné sdílení. Firma aktuálně hledá social media creatora/ku, který/á jim pomůže budovat podpůrnou online komunitu pro mámy na sociálních sítích. Jaké bude vaše poslání? Na starosti budete mít tvorbu grafiky a textu pro sociální sítě (Facebook, Instagram, TikTok), tvorbu reklam a správu komunity. Nabídka je ideální pro rodiče.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky, které je možné provádět pohodlně na dálku. !!!

Náplň práce:

  • vytváření grafického a textového obsahu na sociální sítě,
  • vytváření reklam na sociálních sítích,
  • správa komunity – komunikace s fanoušky,
  • spolupráce s influencery.

Požadují:

  • minimálně 2 roky zkušenosti se zprávou soc. sítí,
  • samostatnost,
  • umět napsat poutavý článek,
  • umět vytvořit grafiku pro příspěvky,
  • Branding pro vás není cizí.

  • flexibilní práci z domova, případně kancelář v centru Prahy,
  • kariérní růst,
  • práci na cca 40 hodin měsíčně,
  • možnost být u vzniku startupu pro ženy, který sklízí úspěchy a má vysoké ambice.

Nabídka je platná do 05.01.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.