Obchodní zástupce /Teleobchodní agent – nabídka práce

Nabídka práce.

Algorithmics je mezinárodní programovací škola pro děti ve věku od 8 do 17 let. Firma pomáhá dětem udělat první kroky ve světě IT. Používá k tomu vlastní platformu. Algorithmics aktuálně hledá talentovaného obchodního zástupce, který bude mít klíčovou roli při posouvání podnikání firmy vpřed identifikací a kvalifikací kontaktů, zahájením konverzací a nastavením podmínek pro úspěšné prodejní konverze.

Náplň práce:

  • oslovování potenciálních klientů prostřednictvím telefonu,
  • představení služeb firmy – programovací kurzy pro děti,
  • domluvit se na termínech úvodních lekcí,
  • uzavřít prodej po úvodních lekcích,
  • udržovat přesné záznamy interakcí a aktualizovat CRM systém relevantními informacemi.

Požadují:

  • slušné a přesvědčivé vystupování,
  • přátelské chování,
  • schopnost zvládat odmítnutí a námitky pozitivně a umět je proměnit v příležitosti,
  • vlastnit PC/notebook a sluchátka,
  • spolehlivý přístup k internetu,
  • být dostupný 40 hodin týdně,
  • anglický jazyk na úrovni B1.

Výhodou:

  • předchozí zkušenosti s cold/warm voláním nebo telesales.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova s volnou pracovní dobou,
  • práci na živnost,
  • možnost osobního a kariérního růstu,
  • školení,
  • plat 26,000 – 51,000 Kč/měsíc.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 04.04.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro obchodní zástupce, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.