Obchodní zástupce / pracovník call centra – nabídka práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme nového kolegu do sehraného a férového týmu. Držíme se hesla, že s poctivostí a upřímností dojdeš nejdál. Jsme k sobě loajální a vzájemně spolupracujeme, společně řešíme případné situace, poradíme si. Nevadí i někdo méně zkušený, rádi nového člena týmu zaučíme. Důležitý je pro nás aktivní a energický přístup k práci. Na ideálního kandidáta čekají zajímavé benefity včetně 100% práce z domova.

Náplň práce:

  • akvizice nových klientů včetně péče o stávající klienty,
  • spolupráce s kolegy na sales strategii,
  • získávání pracovních pozic od stávajících klientů.

Požadujeme:

  • skvělé komunikační a organizační schopnosti.
  • aktivní zájem o práci a snaha dosahovat stanovených cílů,
  • velmi dobrou znalost AJ psané a mluvené formy,
  • znalost MS Office.

Výhodou:

  • zkušenosti se sítí LinkedIn,
  • ideálně zkušenost z obdobné pozice, případně call-centra.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • pečlivost,
  • cílevědomost,
  • tah na branku.

Nabízíme:

  • práci ideálně na full-time, možnost zkráceného úvazku nebo živnost.
  • práci z domova, není nutné docházet do kanceláře!
  • plat – 120 – 180 Kč /hodina.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email vendula.havlinova@leconte.cz. Nezapomeňte poslat svůj životopis a motivační dopis.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.