Obchodní specialista pro nemovitostní trh – nabídka práce

Nabídka práce.

Láká vás svět realit, ale ještě nemáte v této oblasti žádné zkušenosti? Realitní kancelář MAXIMA REALITY právě shání do svého týmu realitního specialistu pro region Středních Čech, po zaučení i region Praha. Vaším úkolem bude přesvědčit budoucí klienty, že právě Maxima Reality je tou pravou volbou, komu svěřit prodej své nemovitosti. Očekávají výborné komunikační schopnosti, zkušenosti s prodejem, ochotu neustále se zlepšovat. Nutností je řidičský průkaz.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova !!!

Náplň práce:

  • kontakt s klienty, kteří prodávají nemovitost,
  • prohlídky se zájemci o koupi nemovitosti,
  • 15 obchodních případů měsíčně,
  • projektový management.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • plynulou čeština,
  • touhu zlepšovat se,
  • obchodní přístup,
  • řidičský průkaz.

Výhodou:

  • anglický jazyk,
  • VŠ vzdělání,