Nákupčí se znalostí anglického jazyka – nabídka práce

Chcete pracovat pouze z domova a rádi si přispíte? Hledáte práci na plný úvazek a jste činorodý hlavně odpoledne? Pokud k tomu ještě aktivně vládnete angličtinou, pak má pro vás personální agentura Nový start skvělou zprávu! Momentálně totiž hledá pro svého významného klienta nového kolegu na odpolední směnu na pozici nákupčího. K výkonu práce můžete využít kanceláře na Želetavsku nebo pohodlí svého domova. Firma nabízí plat dle vašich zkušeností.

Náplň práce:

  • objednávat materiál,
  • komunikovat s dodavateli a rozvíjet vztahy,
  • sledovat termíny dodávek,
  • zajišťovat optimální množství zásob,
  • spravovat data o materiálu a dodavatelích v systému.

Požadují:

  • možnost pracovat od 14:00 do 22:00 hod,
  • znalost anglického jazyka,
  • organizační dovednosti,
  • výborné komunikační schopnosti.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost.

  • 100% home office – svou práci můžete provádět výhradně z domu, ale jste vítán i v kanceláři společnosti,
  • plat dle zkušeností,
  • možnost kariérního růstu,
  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy,
  • další benefity.

Pro více informací a kontakt na firmu klikněte na:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.