Nahrávání simulovaných rozhovorů – nabídka práce

Do společnosti Tržiště práce s.r.o. hledáme zájemce o účast na simulovaných rozhovorech na témata bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikace. Pro každý rozhovor vám poskytneme scénář, podle kterého budete postupovat. Není nutná jakákoliv znalost oboru nebo vyjádření vlastního názoru. Jedná se o práci z domova, která probíhá výhradně po telefonu a v době, kterou si sami určíte. Budete potřebovat vlastní mobilní telefon (pouze pro přijetí hovorů) a počítač (pro souběžné zobrazení instrukcí a scénáře).

Za jeden rozhovor v délce cca 5 minut nabízíme odměnu 40 Kč.

Spolupracujeme s lidmi znevýhodněnými na tradičním trhu práce (senioři, invalidní důchodci, rodiče na rodičovské dovolené, aj.), kterým zprostředkováváme činnosti, které lze zpracovávat z domova, online a dle vlastních časových možností.

Náplň práce:

  • nahrání simulovaných rozhovorů na téma bankovnictví.

Požadujeme:

  • vlastní počítač s přístupem k internetu a mobilní telefon.
  • schopnost dodržet domluvené.

Nabízíme:

  • možnost home office,
  • práci na dohodu nebo živnost,
  • odměnu 40 Kč za každý dokončený rozhovor v délce cca 5 minut,
  • při oboustranné spokojenosti možnost delší spolupráce.

Více informací najdete na stránce: https://trzisteprace.cz/trziste-prace-nabidka-nahravani-a-sber-dialogu-bankovnictvi/.

V případě zájmu se, prosím, registrujte skrze tamtéž umístěný formulář. Výplata odměn probíhá 1x měsíčně na základě uzavřené smlouvy o dílo, případně faktury. V individuálních případech jsme schopni se domluvit na častější výplatě.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více informací zde.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

4 Responses to “Nahrávání simulovaných rozhovorů – nabídka práce”

  1. david napsal:

    Zdravim Vas Jiri, chci se zeptat jestli je tato smlouva od zamestnavatele v poradku. Jde o simulovane hovory od: Trziste prace s.r.o

  2. Pavlína napsal:

    Chci se zeptat, je tato firma seriozní? Hovory chodí z cizích čísel, nebudu s tím mít nějaký problém?