Medior nebo ostřílený senior PPC specialista – nabídka práce

Nabídka práce.

Marketingový tým z Ostravy Upster s.r.o. přijme do svých řad nového kolegu, kterému nechybí nadšení do marketingu a je ochoten vzdělávat se. Bez čeho se neobejdete? Důležitá je také komunikativnost (komunikace s klienty) a znalost PPC programů (Google Ads, Meta apod.). Těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů včetně práce z domova a motivujícího finančního ohodnocení.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách, které lze provádět z pohodlí domova !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • práce na zajímavých projektech, navrhování strategie, vyhodnocování a optimalizace PPC kampaní.

  • nadšení do marketingu a ochotu neustále se v něm zdokonalovat,
  • selský rozum,
  • komunikativní dovednosti – komunikaci s klienty se nevyhnete,
  • znalost PPC systémů – Google Ads, Meta, Seznam…

Nabízejí:

  • možnost zdokonalovat se od zkušenějších PPC specialistů,
  • možnost práce na dálku, případně v kancelářích v centru Ostravy,
  • možnost účastnit se různých teambuildingů, školení,
  • práci na HPP nebo IČO,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • další klasické benefity – sick days, 5 týdnů volna na odpočinek, příspěvky…

Nabídka je platná do 01.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.