Lektoři pro vzdělávací kurzy – nabídka práce

Nabídka práce.

Baví vás práce s lidmi, milujete sdílení informací a rádi inspirujete ostatní? V tom případě mají pro vás práci ve firmě SpoluVzdělávání s.r.o. Jak již z názvu společnosti vyplývá, jedná se o vzdělávací společnost, která se zaměřuje na doučování studentů a dospělých ve všech předmětech, které se vyučují na základní, střední a vysoké škole. Výuka bude probíhat u klienta nebo z pohodlí domova. Firma slibuje za odpřednášení jedné lekce 200 až 400 Kč.

Náplň práce:

  • výuka osobně u klienta doma, ve firmách nebo online z pohodlí domova,
  • individuální výuka předmětů základních, středních a vysokých škol.

Požadují:

  • dochvilnost,
  • spolehlivost,
  • v případě online výuky vlastní PC,
  • kreativitu a empatii,
  • zkušenost s online doučováním, vzdělání nebo praxi.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova,
  • práci na dohodu nebo IČO,
  • atraktivní odměnu 200 až 400 Kč za lekci,
  • možnost zdokonalit se v cizím jazyce,
  • firemní kurzy a školení.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.04.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro doučovatele, najdete v této kategorii.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.