Kreativní grafik/grafička pro digitální agenturu – nabídka práce

Nabídka práce.

Digitální agentura, kterou tvoří tým nadšených kreativců, kampaňových mágů a plachých programátorů, potřebuje k ruce dalšího grafika, který jim pomůže vytvářet úžasné kreativy. Máte tvůrčí mysl, dobrou znalost Adobe programů, týmového ducha a především kreativní nápady? Pak jste přesně ten/ ta, koho hledají! Nabízí se možnost pracovat z domova dle libosti. Jaká je náplň práce a díky čemu dokonale zapadnete? Mzda 40 000 Kč – 60 000 Kč / měsíc.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova !!!

Další zajímavé nabídky v oblasti grafiky naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro grafiky.

Náplň práce:

  • práce ve vizuálech na sítě, fotoretuších, printech, klidně i střihu,
  • práce ve Sketchi, Figmě, Adobe prostředí nebo třeba Davinci Resolve.

Požadují:

  • mít nějakou praxi na obdobné pozici,
  • proaktivní přístup k práci,
  • nebát se prosadit své nápady,
  • kreativitu.

Nabízejí:

  • možnost pracovat v útulném studiu,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • práci z domu podle libosti,
  • práci na živnost,
  • možnost kariérního a finančního růstu,
  • možnost realizace vlastních nápadů.

Nabídka je platná do 11.12.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.