Kosmetolog – odborník na péči o pleť s polštinou

Nabídka práce.

Cosibella.cz, e-shop s pečující kosmetikou a profesionálním poradenstvím v oblasti péče o pleť, hledá do svého týmu odborníka, který bude poskytovat poradenství v oblasti volby vhodné kosmetiky a vytváření tzv. plánů péče s ohledem na konkrétní potřeby každého klienta. Očekávají výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost polštiny. Jedná se o 100% práci z domova na živnost. Těšit se můžete na spoustu dalších benefitů.

Náplň práce:

  • poskytování poradenství v oblasti volby vhodné kosmetiky a vytváření tzv. plánů péče s ohledem na konkrétní potřeby každého klienta,
  • předávání znalostí mezi kolegy uvnitř firmy,
  • aktivní účast na realizaci firemních projektů,
  • příprava vzdělávacích materiálů pro klienty.

  • vzdělání v oboru kosmetologie (vhodné také pro aktuálně studující nebo absolventy středních škol),
  • plynulou znalost českého jazyka (slovem i písmem), polština na komunikativní úrovni,
  • znalost slovenského jazyka je velké plus,
  • dobrou orientaci ve složení produktů a znalost jednotlivých složek kosmetiky,
  • empatický a pečlivý přístup ke každému klientovi (uchazeč musí mít rád kontakt s lidmi).

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost při plnění povinností,
  • chuť se rozvíjet a učit se novým věcem.

Nabízejí:

  • work life balance není ve firmě jen prázdnou větou,
  • 100% práce z domova / home office,
  • zaměstnaneckou slevu na produkty z e-shopu Cosibella a ošetření v salonu Cosibella Corner,
  • psychologickou péči zdarma,
  • bezplatný přístup ke školením a měsíční rozpočet na vzdělávací kurzy podle vašich potřeb,
  • firemní benefity – příspěvek na brýle, lékařskou péči, kartu MultiSport a další,
  • jednou měsíčně máte nárok na masáž nebo kosmetologické poradenství zdarma,
  • hrubá hodinová mzda: 142,- Kč / hod.

Pokud vás nabídka práce zaujala, zašlete, prosím, váš životopis spolu s fotkou v PDF formátu prostřednictvím tohoto formuláře: https://cosibella.recruitify.ai/job/32e9287d-2157-4f8d-848e-1b16d7e6a3eb?sourceId=944.

V životopise, prosím, uveďte souhlas se zpracováním osobních údajů: Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dávám v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi Vaší společnosti.

V případě výběru do dalšího kola výběrového řízení Vás budeme v průběhu 1 týdne kontaktovat. První fází výběrového řízení bude vyplnění zaslaného formuláře spolu s překladatelským zadáním za účelem ověření Vašich znalostí a zkušeností.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.