Korektor českého jazyka na externí spolupráci – nabídka práce

Nabídka práce.

Společnost, která provádí jazykové a stylistické korektury prací a jejich formátování, hledá na dlouhodobou externí spolupráci tři šikovné korektory. Náplní jejich práce bude mimo jiné kontrola a úprava gramatiky a stylistiky textů a jazykové práce. Nutná je výborná znalost českého jazyka a vzdělání v oboru. Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou. Společnost nabízí také možnost pracovat z pohodlí domova, kavárny nebo odkudkoliv jen chcete.

Náplň práce:

  • kontrola a oprava pravopisu textů,
  • jazykové a stylistické práce.

Požadují:

  • vzdělání v oboru,
  • perfektní znalost českého jazyka – schopnost jazykové a stylistické úpravy textů.

Výhodou:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • časovou flexibilitu,
  • schopnost pracovat v noci,
  • zkušenosti v oboru.

  • home office možnost pracovat z domu nebo z vlastní kanceláře,
  • platové ohodnocení dle rozsahu opravovaného textu – odměna 113 až 180 Kč/hod. + další odměny,
  • flexibilní pracovní dobu – můžete dělat kdy se vám zachce.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 12.04.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

One Response to “Korektor českého jazyka na externí spolupráci – nabídka práce”

  1. Petr Ledecký napsal:

    Dobrý den,

    měl bych zájem o vámi nabízenou pozici Korektora českého jazyka na bázi externí spolupráce.

    Rád bych sem připojil CV, bohužel však není kam.

    V případě vašeho zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.
    Budu se těšit na odpověď.

    Přeji krásný den,

    Petr Ledecký