Turnaj v League of Legends o 5000 eur – Kia Ygames Open

Turnaj v League of legends o 5000 eur.

Fanouškovské turnaje jsou v dnešní době velmi populární, pokud máte oblíbenou počítačovou hru, jistě jste se už do nějakého z nich sami zapojili. Jedním z nejznámějších herních titulů současnosti je bezesporu LOLko. League of Legends, jak zní plný název videohry, píše svou historii už od roku 2009. Jde o sběratelku ocenění, za kterou stojí Riot Games. Jedna velká mapa, dva znepřátelené týmy a spoustu akce, takový je příběh každého zápasu v multiplayeru.

 

Cíl je jasný, zničit Nexus nepřítele dřív, než to stihne on. Hledejte nové hrdiny, kupte si libovolný balíček s vybavením nebo soutěžte v turnajích. Jeden takový turnaj je v plném proudu, kolik peněz je ve hře? Pojďme si sdělit pár velmi zajímavých podrobností!

 

LOL je jednou z nejpopulárnějších her

Úvodní stránka a informace o turnaji.

Je to tak, štědrý prizepool je hlavním tahákem pro Kia Ygames Open Series LOL. První a druhá kvalifikace sice již proběhla, ale v brzké době budou následovat další a nikdy není pozdě na to, abyste se také zapojili do akce. Další kvalifikační kola proběhnou 20. dubna a 11. května 2024, přičemž play-off je na programu 13. května 2024, poté už čeká všechny hráče a fanoušky jen slavné grandfinále.

Hráčská základna LOL se počítá na desítky milionů, přičemž registrovaných uživatelů je ještě podstatně více. Pro představu, kdyby se registrovali všichni rezidenti Francie a Německa, stále by to ještě nestačilo. Až tak početná je hráčská obec League of Legends.

 

Atraktivní odměny lákají mnoho soutěžících

Co dostanou tři nejlepší v blížícím se velkém turnaji? Vítěz získá 1 200 EUR, stříbrný medailista dostane 800 EUR a za bronz se vyplácí 500 EUR, plus všichni tři soutěžící na stupních vítězů získají věcné ceny od sponzora, kterým je zde proslulá KIA.

Nejde jen o peníze, ale také zviditelnění v herním světě a možnost hrát další turnaje. Proč to potom nezkusit, že? Pokud prokážete, že máte dobré schopnosti, můžete mít našlápnuto k zajímavé kariéře ve videoherním průmyslu. A taková příležitost se určitě počítá. Druhou fázi jarní sezony bude hrát osm týmů. Může tam být i ten váš, pokud si v LOL věříte a máte sehraný tým, pokusit se o úspěch je skoro povinností! Stačí kliknout na jedno tlačítko, zahájit registraci a pak už jen trénovat, abyste byli připraveni. Je to stejné, jako v různých sportech!

 

Registrace je velmi jednoduchá

Bezplatně se registrujte a přihlaste se do druhého ročníku soutěže, která nabídne spoustu originální zábavy. Jak by řekl klasik, kdo nic nezkusí, ten nevyhraje. Kia YGames Open Serie LOL má stále ještě volná místa, pokud budete mít 20. dubna a 11. května čas od čtyř odpoledne, přihlaste se a užijte si herní mód 5v5. Vy a čtyři vaši přátelé versus pětice z jiných týmů, o napětí a vzrušení je opravdu postaráno!

Více informací o turnaji zde.

 

Přidej se k nám do osobní franšízy Bewit.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Comments are closed.