Koordinátor/ka sociálních sítí – nabídka práce

InBáze pomáhá cizinkám a cizincům a jejich rodinám v životě v České republice vytvářet bezpečný a otevřený prostor k vzájemnému poznávání a porozumění mezi českými občany a lidmi jiných národností a kultur. Do svého týmu hledají koordinátora či koordinátorku sociálních sítí na zkrácený úvazek, práce je převážně vykonávána z domova. Očekávají zkušenosti se správou sociálních sítí, výbornou znalost českého jazyka + minimálně jednoho světového a umět pracovat v grafickém programu.

Náplň práce:

  • vytvoření a realizace propagování InBáze na sociálních sítích,
  • správa účtů na sociálních sítích,
  • příprava videí a postů,
  • komunikace se sledujícími,
  • spolupráce s marketingovým a PR oddělením.

Požadují:

  • znalost prostředí sociálních sítí,
  • výborná znalost češtiny + dalšího jazyka,
  • upravování podkladů v grafickém programu,
  • svědomitost, kreativita.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • zkrácený pracovní úvazek,
  • smysluplnou práci,
  • realizaci vlastních nápadů,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • mzdu 17 000 – 18 000 Kč / měsíc.

Kontakt na firmu a více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 31.12.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.