Koordinátor dobročinných projektů Mise naděje – Budějovice

Nabídka práce.

Mise naděje je studentská nezisková organizace, tvořená vysokoškolskými studenty-dobrovolníky a pro svoji pobočku v Českých Budějovicích hledají studenta či studentku na pozici koordinátora Mise naděje. Náplní práce je koordinace pobočky, hledání dobrovolníků, účast na projektech, spolupráce se zkušenými kolegy, perfektní možnost získání praxe při studiu. Očekávají výborné komunikační schopnosti, dobrou organizaci práce a chuť dělat smysluplnou práci. Mzda 105 Kč/hod.

Náplň práce:

  • koordinace pobočky v ČB,
  • spolupráce s brněnskou pobočkou,
  • vést tým lidí,
  • hledání dobrovolníků,
  • inzeráty a pohovory.

Požadují:

  • zájem o charitu a pomoc druhým,
  • chuť pracovat ve smysluplné organizaci,
  • komunikativní schopnosti,
  • dobrou organizaci práce,
  • společenský typ.

Nabízejí:

  • možnost homeoffice,
  • placenou brigádu při studiu,
  • skvělý kolektiv,
  • smysluplnou práci,
  • účast na charitativních akcích,
  • možnost podílet se na skvělých dobročinných projektech, které reálně pomáhají stovkám lidí.

Kontakt a více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.04.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.