Konstruktér na kreslení výkresů v AutoCAD – nabídka práce

Hledá se konstruktér! Pokud máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického oboru, zvládáte práci v programech jako AutoCAD a již jste v minulosti na obdobné pozici pracovali, mohla by se vám tato nabídka, která slibuje dobré platové podmínky, líbit. Jako nový konstruktér firmy budete navrhovat výrobky z kovu a plastu, vytvářet technické výkresy, ale také komunikovat se zadavateli zakázek nebo kolegy z jiných oddělení. Firma nabízí také flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z pohodlí domova, případně vlastní kanceláře.

Náplň práce:

  • navrhování výrobků podle poptávky zákazníků,
  • zpracovávání výkresové dokumentace,
  • komunikace napříč firemními odděleními,
  • konzultace se zákazníky i při testování provozu výrobků.

Požadují:

  • minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru,
  • zkušenost s prací v CAD softwarech (AutoCAD, CATIA, aj.),
  • řidičské oprávnění sk. B,
  • pracovní praxe na stejné pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • technické zaměření,
  • samostatnost,
  • bezproblémová komunikace.

Nabízejí:

  • práci v zajímavém oboru,
  • dobré platové podmínky,
  • možnost pracovat z domova.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své homeoffice.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.