Junior Recruiter – nabídka práce

Nabídka práce.

Možnost úplné práce z domova, absolutně flexibilní pracovní doba, solidní platové ohodnocení (200 – 350 Kč/hod.) a možnost podílet se na zajímavých projektech. To je stručný výpis benefitů, které čekají na nového junior recruitera. Chcete se stát jejich novou posilou? Máte zkušenosti s náborem a zapálení pro HR? Pospěšte si, drží vám místo! Aktuálně hledají 2 junior recruitery, kteří budou zodpovědní za nábor zdravotnických pozic. Vhodné i pro MD, absolventy, OSVČ.

Bohužel, tato pozice je už obsazena. Určitě se podívejte na podobné, stále aktuální nabídky na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Náplň práce:

  • vedení screeningů, online pohovorů a aktivní vyhledávání kandidátu.

Požadují:

  • zkušenost s náborem,
  • flexibilitu,
  • ochotu odpracovat si 15 až 20 hodin/týden,
  • slušné vystupování,
  • odolnost vůči stresu,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • ochotu učit se nové věci,
  • pečlivost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci na zajímavých projektech,
  • možnost 100% home office,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plat 200 – 350 Kč/hod.

Nabídka je platná do 14.02.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti HR, pak se překlikněte zde.