Junior account manager – 20 hod/týden – nabídka práce

Firma next CRE se sídlem v Ostravě, která pomáhá firmám expandovat do zahraničí, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Junior account managera. Jedná se o zkrácený úvazek 20 hodin týdně s možností homeoffice, případně v kancelářích v Ostravě. Budete pomáhat s realizací expanze e-shopů na globálním tržišti Amazonu. Pokud vás zajímá svět e-commerce, ovládáte anglický jazyk a máte cit pro detail, jste ideální kandidát.

Náplň práce:

  • podílet se na realizaci expanze e-shopu,
  • správa účtů klientů,
  • zalistování produktů,
  • vytvářet reporty.

Požadují:

  • výbornou znalost Excelu a Google aplikací,
  • anglický jazyk na komunikační úrovni,
  • pečlivost,
  • ochota se učit,
  • schopnost improvizovat,
  • tah na branku.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • zaškolení a pomoc mentora,
  • dynamické prostředí,
  • nestereotypní práci,
  • neformální firemní prostředí.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.