Jazykový konzultant – nabídka práce

Mezinárodní start-up Anglictina.cz, který umožňuje klientům učit se anglicky s lektory z celého světa, online z pohodlí domova, hledá do svého týmu konzultanta pro obchodní oddělení. Náplní práce je konzultace a prodej služeb platformy lidem, kteří projevili zájem o učení angličtiny, a budování vztahů s klienty. Jedná se o práci na ŽL a je vykonávána z domova. Ideální kandidát je samostatný, má zkušenost s prodejem, ovládá výborně MS Office a má příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • prodej služeb jazykové platformy,
  • příprava nabídek,
  • administrativa,
  • kontaktování klientů.

Požadují:

  • domluvit se perfektně česky či slovensky,
  • výbornou znalost MS Office,
  • střední či vysokoškolské vzdělání,
  • obchodní dovednosti,
  • příjemné vystupování.

Nabízejí:

  • práce z domova,
  • možnost kariérního růstu,
  • mladý a přátelský tým,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zdarma kurzy angličtiny,
  • plat 45 000 – 70 000 Kč.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.08.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.