JAVA vývojář pro vznik nové banky – nabídka práce

Do stabilní české firmy vyvíjející bankovní softwary pro zahraniční banky obsazujeme seniorního JAVA vývojáře pro vznik nové banky „na zelené louce“ Možnost práce na HPP i IČO – Max. 7000/MD, nebo 90000/HPP. (dle zkušeností). V aktuální době full remote a v klasickém režimu 4 dny HO a 1 den on-site.

Náplň práce:

  • rozvoj existujícího internetového bankovnictví s funkčními a technologickými změnovými požadavky malých a opravdu velkých rozměrů pro našeho klienta – zahraniční banku.

Požadujeme:

  • Java EE, Tomcat/Websphere, Spring (Integration, MVC, Security, Data, Spring MVC, …), Oracle (JPA),
  • REST/JSON a SOAP web services, API blueprint, mocks (SOAP UI),
  • Git, Maven, Jenkins,
  • JUnit, EasyMock/PowerMock, Selenium, Cucumber, BDD,
  • Lombok,
  • zvládnete komunikovat anglicky, veškerá komunikace s klientem a dokumentace je v AJ.

Nabízíme:

  • práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na HPP nebo IČO,
  • práci v mezinárodní společnosti s českými kořeny, zákazníci kteří jsou po celém světě, v Rusku, Spojených státech, Gruzii, Ázerbájdžánu a dalších exotických zemích.

Své CV a popřípadě dotazy zasílejte na: chopovska@timone.cz

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.