IT podpora dobročinné organizace – 95% HO – web, e-shop

Nabídka práce.

Nezávislá, samofinancovaná, dobročinná organizace hledá do svého týmu dalšího kolegu/yni na pozici IT podpora / IT koordinátor v rámci UNIKÁTNÍHO konceptu podpory a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Předpokládaný časový rozsah cca 10-15h/týden. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny:-) Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

Náplň práce:

  • budeme se na vás obracet pro podporu a s různými IT požadavky a dotazy.
  • především budete mít na starosti náš e-shop ( platforma Opencart a do budoucna vývoj vlastní platformy ), převody xml feed/ů, API napojení na různé systémy dodavatelů (včetně účetního programu, systému řízení skladu) a další.
  • budete také koordinovat práci dalších případných IT specialistů – externistů ( nepotřebujeme abyste uměl/a všechno :)).

Požadují:

  • smysl pro zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • dobrý lidský charakter,
  • znalost nebo alespoň orientaci v následujících oblastech: API propojení, XML feedy, tvorba / správa webu a e-shopu – ideálně znalost platformy Opencart, výhodou i PHP, SQL, a další promptní jednání a komunikaci, orientaci na nejefektivnější vyřešení situace/problému,
  • zodpovědnost a loajalitu,
  • ochotu rychle se učit a poznatky převádět do praxe,
  • řešení problémů,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • až 95% home office a flexibilní pracovní dobu po dohodě s nadřízeným (ALE buďte Praha + cca 50km),
  • při dlouhodobé spolupráci velmi, velmi NADstandardní ohodnocení! ( např. i % z e-shopu apod. ) !
  • práci, která má skutečný SMYSL, prestiž a opravdovou HODNOTU!
  • možnost vlastního rozvoje a případné podílení se i na rozvoji celého celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu, jehož budete součástí!

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete své CV na email hr@salura.cz. Prosíme zasílejte CV s aktuální fotografií.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.