IT podpora dobročinné organizace – 95% HO – web, e-shop

Logo práce z domu.

Nezávislá, samofinancovaná, dobročinná organizace hledá do svého týmu dalšího kolegu/yni na pozici IT podpora / IT koordinátor v rámci UNIKÁTNÍHO konceptu podpory a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Předpokládaný časový rozsah cca 10-15h/týden. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny:-) Peníze ale principiálně nemůžou být vaší prioritou!

 

Náplň práce:

 • budeme se na vás obracet pro podporu a s různými IT požadavky a dotazy.
 • především budete mít na starosti náš e-shop ( platforma Opencart a do budoucna vývoj vlastní platformy ), převody xml feed/ů, API napojení na různé systémy dodavatelů (včetně účetního programu, systému řízení skladu) a další.
 • budete také koordinovat práci dalších případných IT specialistů – externistů ( nepotřebujeme abyste uměl/a všechno :))

 

Osobnostní předpoklady:

 • smysl pro zodpovědnost,
 • samostatnost,
 • dobrý lidský charakter.

 

Nabízíme:

 • až 95% home office a flexibilní pracovní dobu po dohodě s nadřízeným (ALE buďte Praha + cca 50km),
 • při dlouhodobé spolupráci velmi, velmi NADstandardní ohodnocení! ( např. i % z e-shopu apod. ) !
 • práci, která má skutečný SMYSL, prestiž a opravdovou HODNOTU!
 • možnost vlastního rozvoje a případné podílení se i na rozvoji celého celosvětově UNIKÁTNÍho konceptu, jehož budete součástí!

 

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete své CV na email [email protected]. Prosíme zasílejte CV s aktuální fotografií.

 

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

 

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

One Response to “IT podpora dobročinné organizace – 95% HO – web, e-shop”

 1. Jmeno napsal:

  Chcete pracovat zadarmo nebo téměř zadarmo? Odepište jim :). Evidentně u vás není o zájemce nouze, když je nabídka už několik měsíců stále aktuální :). No lidi, neberte to za ty prachy 😀
  „Zaměstnavatel“ si asi neuvědomuje, že i Junior specialisti jsou dneska opravdu dobře placeni.

Leave a Reply