Grafik na přípravu webové grafiky – nabídka práce

Hledáte si novou pracovní příležitost a můžete nabídnout znalosti v oboru grafiky, fotografování nebo marketingu? Pak vás zřejmě hledá náchodská firma WIMEX s.r.o. Ve Wimexu potřebují pomoci se zpracováním grafických návrhů, tvorbou obalů, produktovým focením či přípravou materiálů pro marketingové oddělení. Firma nabízí práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou, platové ohodnocení 32 000 měsíčně a zaměstnanecké výhody, včetně možnosti pracovat z domova nebo příspěvků na dovolenou či bonusy a prémie.

Náplň práce:

  • DTP práce – příprava, zpracování a kontrola tiskových dat; tvorba designů produktů, obalů, etiket,
  • focení produktů,
  • příprava webové grafiky,
  • tvorba marketingových materiálů.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • výborná znalost anglického jazyka,
  • znalost vektorové grafiky, DTP,
  • znalost práce v programech Photoshop, Illustrator, InDesign,
  • zkušenost s fotografováním a marketingem.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativní myšlení,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • schopnost dodržovat termíny,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • výborné organizační schopnosti.

Nabízejí:

  • možnost práce z domu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • komplexní zaškolení, firemní akce, kurzy,
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce a další zaměstnanecké benefity,
  • mzdu 32 000 Kč/ měsíc.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce https://cz.jooble.org/desc/-4206309461646822919?

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti grafiky, pak se překlikněte zde.