Grafik/grafička – nabídka práce

Rozšiřujeme náš tým a hledáme talentovaného grafika nebo grafičku na dlouhodobou spolupráci pro Jump Academy Olomouc. Ideální práce na dálku pro studenta VŠ se zaměřením na design, grafiku nebo multimédia. Pokud jste spolehliví, zodpovědný, důsledný, máte smysl pro detail, dodržujete termíny a nechybí vám ani skvěle komunikační schopnosti, pak nás neváhejte kontaktovat. Za hodinu práce si můžete vydělat 250 Kč/hod, po třech měsících navýšení na 300 Kč za hodinu.

Náplň práce:

  • spolupráce na přípravě grafických podkladů pro naše sociální sítě,
  • vytváření vizualizací do reklamních áček a bannerů na provozovně,
  • firemní tiskoviny (letáky, vouchery, permanentky),
  • vytváření bannerů pro online marketing – videohovory přes aplikaci Google Meet.

Požadujeme:

  • zkušenost práce s on-line grafickým nástrojem Canva (podmínka),
  • doložitelnou zkušenost s vytvářením obsahu na sociální sítě Facebook a Instagram,
  • kreativní přístup a idea making, ale při zachování nastavených mantinelů (brand identity) a při dodržení vnitřních procesů a postupů,
  • zkušenost s cloudovými úložišti a prací na dálku.

Výhodou:

  • zkušenosti s fotografováním a natáčením videí.

Osobnostní předpoklady:

  • jste spolehlivý, zodpovědní, dodržujete termíny,
  • máte smysl pro detail a jste důslední,
  • je s vámi skvělá komunikace a reagujete nám rychle na zprávy,
  • jste proaktivní a pracovití.

Nabízíme:

  • odměnu 250 Kč za hodinu, po třech měsících navýšení na 300 Kč za hodinu,
  • práci kompletně formou home office na DPP nebo ŽL,
  • práci v menší a stálém kolektivu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • férovost a otevřené jednání, které nabízíme a očekáváme i od vás,
  • nástup možný ihned.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email: beyerova@zohir.cz

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro grafiky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.