Fundraiser/ka na telefonu za práva zvířat – nabídka práce

Svoboda zvířat je nezisková organizace pro ochranu práv zvířat a hledá do svého týmu telefundraisery/ky. Náplní práce bude kontaktování lidí, kteří již sympatizují s posláním neziskovky, zajímají se o práva zvířat či již boj za práva zvířat finančně podpořili. Jedná se o zkrácený úvazek, práce je vykonávána z domova, k dispozici služební telefon. Očekávají příjemný projev po telefonu a vztah k neziskovkám a dárcovství. Vhodné pro maminky na MD, absolventy, OZP či důchodce.

Náplň práce:

  • kontaktování potenciálních dárců/dárkyní,
  • inspirovat k pravidelnému dárcovství,
  • zasílání informací e-mailem.

Požadují:

  • příjemný projev po telefonu,
  • vztah k neziskovkám a dárcovství,
  • možnost pracovat 15 až 20 hodin týdně
  • znalost práce na PC,
  • nadšení pro práva zvířat.

Nabízejí:

  • práci z pohodlí domova,
  • zkrácený úvazek,
  • DPP na 15-20 hodin týdně, možná i spolupráce na IČO,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • smysluplnou práci,
  • zaškolení a firemní rozvoj,
  • odměnu 150 Kč/hod.,
  • služební SIM.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 26.11.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.