Externí designér/ka pro web, mobil – nabídka práce

Nabídka práce.

Baví vás design, máte hlavu plnou nápadů a nebojíte se kreslit ilustrace nebo ikonky. Umíte pracovat  v programech Figma nebo Sketch a hledáte naprosto flexibilní spolupráci s možností homeoffice? V tom případě zbystřete pozornost. Softwarová agentura Juicymo by ráda přivítala do svého grafického týmu spolehlivého externího designéra na občasnou výpomoc. Co budete mít na starosti a co byste měli očekávat?

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova. !!!

Náplň práce:

  • tvorba grafiky a designu Juicymo webu,
  • vytváření grafiky na sociální sítě,
  • vytváření grafiky pro tisk (trička, vizitky, rollupy a další),
  • tvorba dalších materiálů (dokumenty, ebooky, prezentace, …)
  • pomoc s návrhem a designem aplikací pro web a mobil.

Požadují:

  • zkušenost s grafikou a designem pro web, mobil a tisk,
  • pečlivost,
  • kreativitu – jste schopni vymyslet něco nového tak, aby to bylo zmysluplné,
  • spolehlivost,
  • schopnost dodržovat termíny,
  • umět pracovat v programech Figma nebo Sketch.

  • možnost práce z domova s vysoce flexibilní pracovní dobou,
  • práci na živnost,
  • práci odkudkoli a kdykoli, důležité je dodržování termínů.

Nabídka je platná do 06.10.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.