E-mailing specialista – nabídka práce

Nabídka práce.

Baví vás pomáhat e-shopům pečovat o zákazníky? Připravovat komunikační kampaně? Jste komunikativní osoba, která už má nějaké zkušenosti s CRM, emailingem? Pokud říkáte ano, možná vás bude zajímat tato pracovní pozice. Tartigo vyvíjí multikanálovou marketingovou platformu a do týmu potřebuje nového emailingového specialistu. Firma nabízí spoustu zajímavých benefitů včetně možnosti práce z domova.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Mrkněte na jiné, stále aktuální nabídky !!!

Náplň práce:

  • péče o platformu Tartigo a klienty,
  • pomáhat klientům s jejich multikanálovou komunikační strategií a vymýšlet kampaně,
  • vyhodnocovat výsledky kampaní a navrhovat zlepšení.

  • schopnost pochopit marketingové cíle klienta tak, aby navrhl v rámci platformy Targito to nejlepší řešení,
  • komunikativnost,
  • rád pracuje v týmu,
  • výbornou češtinu,
  • výbornou znalost angličtiny na úrovni C1,
  • alespoň 2 roky zkušeností v CRM, e-mailingu.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • možnost učit se od nejlepších,
  • zaškolení a možnost účastnit se různých vzdělávacích akcí,
  • firemní benefity – notebook.

Nabídka je platná do 18.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Comments are closed.