E-mail marketing specialista – nabídka práce

Pražská marketingová agentura hledá do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici Senior E-mail Marketing Specialist, který se bude pomáhat klientům s e-mailovou komunikací. Jedná se o plný či zkrácený úvazek, možnost pracovat z domova či docházet do kanceláře v Praze na Hůrce. Je nutná zkušenost s e-mail marketingem, znalost marketingových nástrojů a pasivní znalost angličtiny. Firma nabízí odměnu 60 000 Kč – 80 000 Kč za měsíc. Výhodou je zkušenost s programem Photoshop.

Náplň práce:

  • komunikace s klienty,
  • péče o e-mailovou komunikaci,
  • příprava šablon, newsletterů v HTML a Drag&Drop editoru,
  • pravidelný reporting,
  • realizace kampaní.

Požadují:

  • praktické zkušenosti s e-mail marketingem,
  • práce s Ecomail, Exponea (Bloomreach), Mailkit nebo Targito,
  • základy HTML, PHP a MySQL,
  • pasivní angličtina,
  • základy online marketingu.

Výhodou:

  • zkušenost s programem Photoshop.

Nabízejí:

  • plný úvazek (případně i 100 hodin/měsíčně),
  • 100% homeoffice pozice či kancelář v Praze na Hůrce,
  • neformální atmosféra,
  • vzdělávání a účast na konferencích,
  • firemní výhody.

Kontakt a více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 02.02.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.