Datový analytik na práci z domova – nabídka práce

Pokud se snažíte uplatnit svůj vysokoškolský diplom ze studií politologie, sociologie, ekonomie nebo statistiky a umíte pracovat s čísly, analyzovat a zpracovávat shromážděná data, mohla by vás nalákat práce datového analytika v Institute H21, z.ú. Jako analytik se budete účastnit výzkumných projektů, zpracovávat volební data a zjišťovat další teoretické možnosti volebního hlasování. V týmu budete moci pracovat s institucemi jako Amnesty International nebo New York City Council.

Vašimi nejbližšími spolupracovníky budou vaši kolegové z kanceláří na pražském Smíchově, práci můžete ale odvádět i z domova.

Náplň práce:

  • zpracování statistik,
  • analýza shromážděných dat,
  • zjišťování volebních průzkumů,
  • práce na teoretických projektech.

Požadují:

  • VŠ titul,
  • schopnost zpracovávat data,
  • schopnost práce na PC a se statistickými softwary,
  • znalost angličtiny a umět dorozumět se.

Výhodou:

  • práce na podobné pracovní pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • matematické myšlení,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • kolegiálnost,
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Nabízejí:

  • práci na plný úvazek s okamžitým nástupem,
  • možnost zapojit se do mezinárodních projektů,
  • osobní i profesní rozvoj.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.