Copywriter / tvůrce webového obsahu – nabídka práce

Jste původem copywriter nebo editor, máte smysl pro detail, vaše výkony jsou precizní a nemáte problém s dodržováním termínů? Pokud toužíte po práci, kterou budete moci vykonávat z domova, a hlavně vás baví domácí spotřebiče a zahradní technika, pak se nabízí pro vás job snů. Hubixo s. r. o. hledá kolegy pro tvorbu článků zaměřené na pomoc při výběru nového produktu – nákupního rádce. Nemusíte mít předchozí zkušenosti s tímto typem práce.

Náplň práce:

  • tvorba kvalitního obsahu (recenze, reklamní články, blogové příspěvky) na témata – domácí spotřebiče a zahradní technika, elektronika a kosmetika.

  • vědět vyhledávat zdroje a informace na internetu (také v anglickém jazyce),
  • výborná čeština – gramatika a stylistika,
  • znalost anglického jazyka,
  • umět pracovat s MS Word, Excel a Google Docs.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • dodržování termínů,
  • spolehlivost,
  • cit pro detail,
  • pečlivost,
  • chuť učit se nové věci.

Nabízejí:

  • možnost home office,
  • možnost podílet se na dalších projektech,
  • volný pracovní režim,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práci na DPP a živnost.

Nabídka je platná do 08.12.2020

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.