Copywriter s nadšením do nových technologií – nabídka práce

Logo práce z domu.

Snoubí se ve vás nadšení do nových technologií a schopnost psát čtivé texty a vyprávět digitální příběh? Pokud jste navíc ve fázi, kdy si hledáte nové místo a lákalo by vás pracovat pro velkou technologickou společnost s atmosférou startupové firmy, tahle nabídka od eMan se vám bude líbit. Ve firmě byste krotili všechny texty, které firma potřebuje – od newsletterů a obsahu na sociálních sítích, až po zpracovávání infografiky nebo tiskových materiálů společně s kolegy z grafického oddělení.

Pro svou práci potřebujete nejen cit pro text a kreativní mysl, ale zvládat i pravopisné a gramatické chytáky, budou na vás čekat také korektury a editace textu. EMan svým zaměstnancům nabízí nejen volnou pracovní dobu a homeoffice, ale také spoustu benefitů a firemních lákadel.

Náplň práce:

  • vytváření firemních textů,
  • zpracování tiskových materiálů,
  • textování reklamních kampaní,
  • vymýšlení nových způsobů prezentace firmy,
  • budování dobrého PR.

Požadují:

  • bezchybné ovládání gramatiky, stylistiky a pravopisu českého jazyka,
  • zkušenosti s profesionálním publikováním textů,
  • orientace na sociálních sítích,
  • komunikativní znalost angličtiny,
  • nadšení pro technologické trendy.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativní mysl,
  • samostatnost,
  • pracovní loajalita.

Nabízejí:

  • práci na dobu neurčitou v rostoucí firmě,
  • adekvátní plat,
  • flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domova,
  • zaměstnanecké benefity,
  • profesní růst.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domova.

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Komentujte

avatar
  Subscribe
Upozornit na